LIVE SCORES

LIVE SCORES

TIME HOME AWAY Info
Argentina Primera NacionalArgentina Primera Nacional
16:05
Deportivo Moron
-
Chaco For Ever
18:10
Chacarita Juniors
-
Quilmes
19:00
CA Estudiantes
-
Talleres Remedios
19:00
Gimnasia M.
-
Atletico DE Rafaela
19:00
Brown DE Adrogue
-
Almagro
19:30
All Boys
-
Alvarado
21:15
Temperley
-
Defensores De Belgrano
22:00
Tristan Suarez
-
Racing Cordoba
Argentina Primera B MetropolitanaArgentina Primera B Metropolitana
19:00
Dock Sud
-
San Martín Burzaco
19:00
Deportivo Armenio
-
Los Andes
Australia Capital Territory NPLAustralia Capital Territory NPL
06:00
Canberra Olympic
-
Gungahlin United
08:45
Monaro Panthers
-
Yoogali CT
Australia New South Wales NPLAustralia New South Wales NPL
08:00
Sydney Olympic
-
Central Coast II
08:30
APIA Leichhardt Tigers
-
Wollongong Wolves
10:00
Marconi Stallions
-
St George City FA
10:00
Hills Brumbies
-
Sutherland Sharks
10:00
St. George Saints
-
NWS Spirit
Australia South Australia NPLAustralia South Australia NPL
06:30
South Adelaide Panthers
-
Adelaide United II
08:30
Adelaide City
-
Modbury Jets
08:30
White City Woodville
-
Adelaide Raiders
08:30
MetroStars
-
Para Hills Knights
09:30
Adelaide Olympic
-
Croydon Kings
10:45
Adelaide Comets
-
Campbelltown City
Australia Victoria NPLAustralia Victoria NPL
04:00
Green Gully
-
South Melbourne
06:00
Avondale
-
Oakleigh Cannons
06:00
Manningham United Blues
-
Moreland City
10:00
Dandenong Thunder
-
Port Melbourne
Australia Western Australia NPLAustralia Western Australia NPL
08:00
Fremantle City
-
Stirling Lions
08:00
Floreat Athena
-
Inglewood United
08:00
Perth RedStar
-
Bayswater City
08:00
Balcatta
-
Perth
08:00
Perth Glory II
-
Olympic Kingsway
08:00
Armadale
-
Western Knights
Australia Northern NSW NPLAustralia Northern NSW NPL
05:30
Maitland
-
Broadmeadow Magic
05:30
Adamstown Rosebuds
-
Edgeworth Eagles
05:30
Lambton Jaffas
-
Charlestown City Blues
07:00
Lake Macquarie
-
Cooks Hill United
Australia Queensland NPLAustralia Queensland NPL
09:00
Redlands United
-
Gold Coast United
09:15
Rochedale Rovers
-
Olympic
09:15
WDSC Wolves
-
Brisbane City
10:00
Lions
-
Moreton City Excelsior
Australia Tasmania NPLAustralia Tasmania NPL
05:30
Clarence Zebras
-
Riverside
07:30
Glenorchy Knights
-
Devonport City
07:30
Launceston United
-
Kingborough Lions
07:45
Launceston City
-
South Hobart
Australia Tasmania Northern ChampionshipAustralia Tasmania Northern Championship
05:15
Northern Rangers
-
Devonport U21
05:30
Burnie Utd.
-
Riverside Olympic U21
05:30
Launceston United U21
-
Ulverstone
05:30
Launceston U21
-
Somerset
Australia Capital Territory NPL 2Australia Capital Territory NPL 2
04:00
Woden Vellet
-
Belconnen United
05:15
ANU
-
Wagga City Wanderers
06:00
Canberra White Eagles
-
Queanbeyan City
06:00
Brindabella
-
Canberra Juventus
Australia Tasmania Southern ChampionshipAustralia Tasmania Southern Championship
05:15
Taroona
-
Glenorchy Knights II
05:30
South East Utd.
-
New Town
05:30
Hobart Utd.
-
South Hobart II
Australia Western Australia State League 1Australia Western Australia State League 1
08:00
Murdoch Melville
-
Cockburn City
08:00
UWA Nedlands
-
Dianella White Eagle
08:00
Subiaco
-
Mandurah City
08:00
Gwelup Croatia
-
Sorrento
08:00
Rockingham City
-
Gosnells City
11:00
Kingsley Westside
-
ECU Joondalup
Belarus CoppaBelarus Coppa
13:00
Lida
-
FC Vitebsk
14:00
FC Energetik-Bgu Minsk
-
FC Slutsk
15:00
Baranovichi
-
Smorgon
16:00
Bumprom
-
Slavia Mozyr
18:00
DMedia
-
Bate Borisov
Bhutan Premier LeagueBhutan Premier League
13:00
Bhutan U19
-
Paro
Bolivia Primera DivisiónBolivia Primera División
live77´
Always Ready
0 - 0
Real Tomayapo
20:00
San Antonio Bulo Bulo
-
Oriente Petrolero
22:30
Aurora
-
Gualberto Villarroel SJ
Brazil Serie ABrazil Serie A
20:00
Cruzeiro
-
RB Bragantino
20:00
Bahia
-
Cuiaba
Brazil Serie BBrazil Serie B
live75´
Botafogo SP
0 - 1
Amazonas
liveHT
Paysandu
1 - 1
Ceara
19:30
Novorizontino
-
Guarani Campinas
21:00
Sport Recife
-
America Mineiro
22:00
CRB
-
Coritiba
Brazil Copa Do BrasilBrazil Copa Do Brasil
20:00
Juventude
-
Internacional
22:00
Atletico Paranaense
-
Ypiranga-RS
Brazil Serie CBrazil Serie C
21:00
Athletic Club
-
Londrina
21:00
Botafogo PB
-
Confiança
23:30
Sampaio Correa
-
Sao Jose
Brazil Serie DBrazil Serie D
FT
Serra Talhada
1 - 2
Nova Iguaçu
19:00
Santa Cruz RN
-
Iguatu
19:00
Iporá
-
Real FC
20:00
Manauara
-
Sao Raimundo
20:00
River AC
-
Maranhão
20:00
Uniclinic Atletico Clube
-
America-RN
20:00
Sergipe
-
Jacuipense
20:00
Juazeirense
-
Retrô
20:00
Petrolina
-
ASA
20:00
Capital
-
União Rondonópolis
20:00
São José EC
-
Pouso Alegre
20:00
CAP
-
Santo André
20:00
Inter De Limeira
-
Costa Rica
21:00
Princesa Solimões
-
Rio Branco
21:00
Humaitá
-
Manaus FC
21:00
Portuguesa RJ
-
Real Noroeste
22:00
Trem
-
Porto Velho
22:00
Mixto
-
Anápolis
22:30
Maringá
-
Água Santa
23:00
Itabuna
-
Ipatinga
Brazil Mineiro - 2Brazil Mineiro - 2
19:00
Aymorés
-
Mamoré
Brazil Copa PaulistaBrazil Copa Paulista
14:00
EC São Bernardo
-
Oeste
19:00
Comercial
-
Monte Azul
19:00
União São João
-
Rio Claro
19:00
Primavera SP
-
Sao Bento
19:00
Capivariano
-
RB Bragantino B
19:00
São Caetano
-
Portuguesa
19:00
USAC
-
Juventus
20:00
Grêmio Prudente
-
Votuporanguense
20:00
Grêmio Sãocarlense
-
XV de Piracicaba
Brazil Goiano - 2Brazil Goiano - 2
19:30
ASEEV
-
Inhumas
Brazil Copa Espírito SantoBrazil Copa Espírito Santo
19:00
Desportiva ES
-
Porto Vitória
19:00
Vitória ES
-
Rio Branco ES
Brazil Paulista Série BBrazil Paulista Série B
19:00
Colorado Caieiras
-
Mauaense
19:00
AEA
-
Sao Carlos
19:00
Manthiqueira
-
Inter de Bebedouro
19:00
Paulista
-
ECUS
19:00
Tanabi
-
Flamengo SP
19:00
Maua
-
Tupa
Brazil Pernambucano - 2Brazil Pernambucano - 2
19:00
Íbis
-
Ypiranga PE
23:00
Ipojuca
-
Atlético PE
Canada Canadian Premier LeagueCanada Canadian Premier League
03:00
Vancouver FC
-
Atlético Ottawa
21:00
Cavalry FC
-
York United
Chile Primera BChile Primera B
20:00
Deportes Temuco
-
San Marcos de Arica
Chile Copa ChileChile Copa Chile
live78´
Cobreloa
0 - 2
Deportes Iquique
17:30
Union Espanola
-
Magallanes
22:30
Colo Colo
-
Deportes Santa Cruz
Chile Segunda DivisiónChile Segunda División
17:00
Provincial Ovalle
-
D. Puerto Montt
20:00
Provincial Osorno
-
Concepción
China Super LeagueChina Super League
12:35
Shandong Luneng
-
Qingdao Jonoon
12:35
Meizhou Kejia
-
Nantong Zhiyun
13:00
Shanghai Shenhua
-
Changchun Yatai
13:00
Sichuan Jiuniu
-
Henan Jianye
China League OneChina League One
09:00
Heilongjiang Lava Spring
-
Chongqing Tongliang Long
12:00
Dalian Zhixing
-
Suzhou Dongwu
12:30
Nanjing City
-
Yunnan Yukun
12:30
Shanghai Jiading
-
Jiangxi Liansheng
China League TwoChina League Two
10:00
BIT
-
Taian Tiankuang
10:00
Guangzhou E-Power
-
Shangyu Pterosaur
10:00
Shaanxi Union
-
Langfang Glory City
10:30
Hunan Billows FC
-
Hainan Star
12:30
Rizhao Yuqi
-
Hubei Chufeng Heli
Dominican-Republic Liga MayorDominican-Republic Liga Mayor
21:00
Cibao
-
Moca
21:00
Universidad O&M
-
Atlántico
Egypt Premier LeagueEgypt Premier League
19:00
National Bank of Egypt
-
Smouha SC
Estonia Esiliiga AEstonia Esiliiga A
10:30
Viimsi
-
Tartu Welco
13:00
JK Tabasalu
-
Elva
13:00
Flora II
-
FC Tallinn
13:00
Laagri
-
Tallinna Kalev II
13:00
Paide II
-
FCI Levadia II
Estonia MeistriliigaEstonia Meistriliiga
12:30
Vaprus
-
Nõmme United
15:00
Trans Narva
-
Kalju Nomme
Estonia Esiliiga BEstonia Esiliiga B
13:00
Kuressaare II
-
Johvi Phoenix
13:00
Legion
-
Tulevik
Fiji National Football LeagueFiji National Football League
02:30
Labasa
-
Suva
Finland YkkönenFinland Ykkönen
14:00
FC jazz
-
OLS
14:00
PKKU
-
KPV-j
Finland Kakkonen - Lohko AFinland Kakkonen - Lohko A
14:00
MyPa
-
Atlantis II
15:00
NJS
-
GrIFK
16:00
Reipas
-
PEPO
Finland Kakkonen - Lohko BFinland Kakkonen - Lohko B
14:00
HJS Akatemia
-
Tampere United
14:00
SexyPöxyt
-
Inter Turku II
16:30
Ilves II
-
Honka
Finland Kakkonen - Lohko CFinland Kakkonen - Lohko C
14:00
GBK
-
Kraft
14:00
Kuopion Elo
-
TP-47
17:00
OTP
-
OPS Oulu
17:00
SJK-juniorit
-
JBK
Finland YkkösliigaFinland Ykkösliiga
14:00
Turku PS
-
SalPa
14:00
SJK Akatemia
-
PK-35
Grenada Premier DivisionGrenada Premier Division
21:00
Fontenoy United
-
Shamrock
21:00
Queens Park Rangers
-
SAB Spartans
PST
Fontenoy United
-
Mt. Rich
PST
Queens Park Rangers
-
Camerhogne
Iceland 1. DeildIceland 1. Deild
15:00
Dalvík / Reynir
-
Njardvik
17:00
Afturelding
-
Thor Akureyri
Iceland 2. DeildIceland 2. Deild
15:00
Höttur / Huginn
-
Haukar
15:00
Thróttur Vogar
-
Fjardabyggd / Leiknir
16:00
Kormákur / Hvöt
-
Selfoss
17:00
KF
-
KFG
17:00
Völsungur
-
Vikingur Olafsiik
Iraq Iraqi LeagueIraq Iraqi League
15:00
Baghdad
-
Naft
15:00
Karbala
-
Al-Qasim
15:00
Naft Al-Janoob
-
Al Kahrabaa
17:30
Al Talaba
-
Zakho
17:30
Al Najaf
-
Al Minaa Basra
Japan J1 LeagueJapan J1 League
06:00
Consadole Sapporo
-
Vissel Kobe
11:00
FC Tokyo
-
Albirex Niigata
Japan J2 LeagueJapan J2 League
11:00
Fujieda MYFC
-
Ehime FC
11:00
Kagoshima United
-
Thespakusatsu Gunma
Japan J3 LeagueJapan J3 League
10:00
Vanraure Hachinohe
-
Gainare Tottori
10:00
YSCC
-
Fukushima United
10:00
Sagamihara
-
Azul Claro Numazu
10:00
Parceiro Nagano
-
Grulla Morioka
10:00
Kataller Toyama
-
FC Ryukyu
11:00
Omiya Ardija
-
Kamatamare Sanuki
11:00
FC Gifu
-
Nara Club
Kazakhstan Premier LeagueKazakhstan Premier League
CANC
FK Aksu
-
FC Astana
14:00
Shakhter Karagandy
-
Zhetysu
16:00
Ordabasy
-
Turan Turkistan
16:00
Kaisar
-
Yelimay Semey
Latvia CupLatvia Cup
16:00
Mārupe
-
Auda
16:00
Beitar / Riga Mariners
-
Metta / LU
17:00
JDFS Alberts
-
Progress / AFA Olaine
17:00
JFK Ventspils
-
Riga
18:00
Rīgas FS
-
BFC Daugavpils
Macao Primeira DivisãoMacao Primeira Divisão
12:00
Benfica
-
Cheng Fung
14:00
CPK
-
Hang Sai
Malawi Super LeagueMalawi Super League
13:30
Karonga United
-
FOMO
13:30
Creck
-
Bangwe All Stars
13:30
Be Forward Wanderers
-
Moyale Barracks
13:30
Mighty Tigers
-
MAFCO
Malaysia Super LeagueMalaysia Super League
10:30
Pahang
-
Negeri Sembilan
13:15
Sabah FA
-
Johor Darul Takzim FC
14:00
Perak
-
Penang
Mexico Liga MXMexico Liga MX
live37´
Club America
2 - 0
Club Queretaro
04:00
Mazatlán
-
Atletico San Luis
04:00
Club Tijuana
-
Guadalajara Chivas
04:05
Atlas
-
Tigres UANL
Mexico U23 LeagueMexico U23 League
live84´
Club Tijuana U23
1 - 0
Guadalajara U23
16:00
Club León U23
-
Pachuca U23
16:00
Necaxa U23
-
Puebla U23
16:00
Monterrey U23
-
Cruz Azul U23
16:00
Toluca U23
-
Juarez U23
18:00
Santos Laguna U23
-
U.N.A.M.- Pumas U23
Myanmar National LeagueMyanmar National League
10:00
Yangon United
-
Myawady
10:30
I.S.P.E
-
Rakhine United
New-Zealand National League - CentralNew-Zealand National League - Central
01:30
Waterside Karori
-
Western Suburbs
04:00
Petone
-
Miramar
04:45
Wellington Olympic
-
Stop Out
New-Zealand National League - NorthernNew-Zealand National League - Northern
04:00
Tauranga City United
-
Bay Olympic
04:00
Auckland City
-
East Coast Bays
04:00
Auckland United
-
Western Springs
04:00
Hamilton Wanderers
-
Manurewa
04:00
Melville United
-
West Coast Rangers
06:30
Birkenhead United
-
Eastern Suburbs
New-Zealand National League - SouthernNew-Zealand National League - Southern
03:00
Ferrymead Bays
-
Dunedin City Royals
03:45
Nomads United
-
Twenty 11
03:45
Cashmere Technical
-
Coastal Spirit
Norway EliteserienNorway Eliteserien
16:00
Fredrikstad
-
Molde
16:00
ODD Ballklubb
-
Ham-Kam
16:00
Lillestrom
-
Stromsgodset
16:00
Sandefjord
-
Bodo/Glimt
16:00
Viking
-
Kristiansund BK
18:15
Brann
-
Haugesund
21:00
Tromso
-
KFUM Oslo
Norway 2. Division - Group 1Norway 2. Division - Group 1
14:00
Lysekloster
-
Ørn Horten
14:00
Notodden
-
Arendal
14:00
hodd
-
Eik-Tønsberg
15:00
Kvik Halden
-
Flekkerøy
Norway 3. Division - Girone 1Norway 3. Division - Girone 1
14:00
Floro
-
Loddefjord
Norway 3. Division - Girone 2Norway 3. Division - Girone 2
15:00
Fram
-
Brodd
Norway 3. Division - Girone 3Norway 3. Division - Girone 3
13:00
Sarpsborg 08 II
-
Ullern
13:00
Mjøndalen II
-
Oppsal
13:00
Flint
-
Nordstrand
Paraguay Division IntermediaParaguay Division Intermedia
FT
Encarnación
5 - 1
Atlético Colegiales
15:00
Guairena FC
-
Independiente F.b.c.
15:00
Deportivo Recoleta
-
Sportivo Carapeguá
Peru Primera DivisiónPeru Primera División
live78´
Deportivo Garcilaso
1 - 0
UTC
19:00
Comerciantes Unidos
-
Cienciano
21:30
Cesar Vallejo
-
Alianza Lima
Peru Segunda DivisiónPeru Segunda División
19:00
Juan Pablo II College
-
Molinos El Pirata
21:15
Deportivo Llacuabamba
-
San Marcos
21:30
Academia Cantolao
-
Deportivo Coopsol
Philippines PFLPhilippines PFL
08:00
Manila Montet
-
Manila Digger
10:00
Dynamic Herb Cebu
-
Mendiola
10:45
Loyola
-
Kaya
13:00
Maharlika
-
Ceres
Romania Liga IRomania Liga I
15:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
-
Politehnica Iasi
17:15
Uta Arad
-
Rapid
20:00
FCSB
-
Universitatea Cluj
Romania Cupa RomânieiRomania Cupa României
16:00
Comstar Vaslui
-
Viitorul Liteni
16:00
Voinţa Ion Creangă
-
Vârfu Câmpului
16:00
Bihorul Beiuş
-
Arieşul Turda
16:00
Tâlna Oraşul Nou
-
Silvicultorul Maieru
16:00
Pogăceaua
-
Arcuş
16:00
Cristian
-
Viitorul Sântimbru
16:00
Magica Balta
-
Păulişana Păuliş
16:00
Viitorul Severin
-
Minerul Lupeni
16:00
CSL Nanov
-
Lupii Profa
16:00
Domnești AG
-
Chimia 1973 R.Vâlcea
16:00
Gloria Fundeni
-
Rovine
16:00
CSO Boldeşti-Scăeni
-
Axi Adunații-Copăceni
16:00
Victoria Traian
-
Agigea
16:00
CSM Adjud
-
Voinţa Cudalbi
Russia First LeagueRussia First League
14:00
Arsenal Tula
-
Chernomorets
Russia Super CupRussia Super Cup
18:30
Zenit
-
FC Krasnodar
Scotland League CupScotland League Cup
15:00
Stranraer
-
Ross County
15:00
Stirling Albion
-
Raith Rovers
15:00
Partick
-
Montrose
15:00
Motherwell
-
Edinburgh City
15:00
East Fife
-
Morton
15:00
Dumbarton
-
East Kilbride
15:00
Falkirk
-
Dundee Utd
15:00
Stenhousemuir
-
Buckie Thistle
15:00
Elgin City
-
Hibernian
15:00
Peterhead
-
Queens Park
15:00
Annan Athletic
-
Inverness CT
15:00
Bonnyrigg Rose Athletic
-
Dundee
15:00
Forfar Athletic
-
Livingston
15:00
Spartans
-
Dunfermline
15:00
Brechin
-
ST Johnstone
17:15
Queen of the South
-
Aberdeen
Singapore Premier LeagueSingapore Premier League
11:00
Balestier Khalsa
-
Home United
11:00
Tampines Rovers
-
DPMM FC
South-Korea K League 1South-Korea K League 1
11:00
Ulsan Hyundai FC
-
FC Seoul
11:30
Daejeon Citizen
-
Gangwon FC
11:30
Jeju United FC
-
Pohang Steelers
South-Korea K League 2South-Korea K League 2
11:00
Jeonnam Dragons
-
Asan Mugunghwa
11:30
Cheongju
-
Ansan Greeners
11:30
Cheonan City
-
Suwon Bluewings
South-Korea K3 LeagueSouth-Korea K3 League
09:00
Gimhae City
-
Daegu II
11:00
Paju Citizen
-
Changwon City
11:00
Gangneung City
-
Busan Transportation
Sweden AllsvenskanSweden Allsvenskan
14:00
Mjallby AIF
-
Malmo FF
16:30
Sirius
-
Gais
USA USL ChampionshipUSA USL Championship
live90´
Hartford Athletic
2 - 2
Charleston Battery
live31´
El Paso Locomotive
0 - 0
Las Vegas Lights
21:00
Detroit City
-
Memphis 901
USA USL League TwoUSA USL League Two
00:00
The Villages
-
Inter Gainesville
00:00
Wake
-
West Virginia Alliance
00:00
Ann Arbor
-
Lansing City
01:00
Minneapolis City
-
Thunder Bay Chill
02:00
Arizona Arsenal
-
Coachella
03:00
Ballard
-
United PDX
03:00
Lane United
-
Oly Town
03:00
West Seattle Junction
-
Midlakes United
20:00
Tampa Bay United
-
Weston
21:00
AC Connecticut
-
Pathfinder
22:00
Seacoast United Phantoms
-
Blackwatch Rush
22:00
New Jersey Copa
-
Manhattan
22:00
Project 51O
-
Marin
23:00
Buffalo
-
Dayton Dutch Lions
23:00
Monterey Bay II
-
Almaden
USA NPSLUSA NPSL
CANC
Las Vegas Legends FC
-
FC Arizona
23:30
Steel City
-
Akron City
Uruguay Primera División - AperturaUruguay Primera División - Apertura
16:30
Rampla Juniors
-
Liverpool Montevideo
19:00
Danubio
-
Club Nacional
PST
Penarol
-
Fenix
PST
Defensor Sporting
-
CA River Plate
PST
Racing Montevideo
-
Wanderers
PST
Progreso
-
Deportivo Maldonado
PST
Club Nacional
-
Miramar
PST
Boston River
-
Danubio
PST
Cerro Largo
-
Rampla Juniors
PST
Liverpool Montevideo
-
Cerro
21:30
Boston River
-
Miramar
Uruguay Segunda DivisiónUruguay Segunda División
14:00
Uruguay Montevideo
-
SUD America
19:00
Plaza Colonia
-
Juventud
19:00
Oriental
-
Cerrito
Venezuela Segunda DivisiónVenezuela Segunda División
TDB
Dinamo de Puerto La Cruz
-
Academia Anzoátegui
TDB
Atlético La Cruz
-
Nueva Esparta
TDB
Petare FC
-
Marítimo
TDB
Urena SC
-
Real Frontera
TDB
Atletico el Vigia FC
-
Trujillanos FC
TDB
Fundación Lara Deportiva
-
Héroes de Falcón
TDB
Aragua FC
-
Yaracuyanos FC
World Friendlies ClubsWorld Friendlies Clubs
TDB
Fortuna Koln
-
Monheim
TDB
Korona Kielce
-
Piast Gliwice
TDB
Arouca
-
Oliveirense
TDB
Septemvri Sofia
-
Yantra 2019
TDB
Spartak Plovdiv
-
Levski Krumovgrad
TDB
SV Kapfenberg
-
Grazer AK
TDB
Lancaster City
-
Altrincham
TDB
RAAL La Louvière
-
Boulogne
TDB
GKS Katowice
-
Zaglebie Lubin
TDB
NK Domzale
-
Ruh Lviv
TDB
Pogon Szczecin
-
Kotwica Kołobrzeg
TDB
Melksham Town
-
Forest Green
TDB
Chrobry Głogów
-
Kalisz
TDB
Warrington Town
-
Rochdale
TDB
Farnborough
-
Sutton Utd
TDB
Polonia Warszawa
-
Lechia T. Mazowiecki
TDB
Jong Utrecht
-
FC OSS
TDB
Komárom
-
Komárno
TDB
Caldas
-
União de Leiria
TDB
Cracovia Krakow
-
Podbeskidzie
TDB
Mezokovesd-zsory
-
Zemplín Michalovce
TDB
Lech Poznan
-
Teplice
TDB
Feignies-Aulnoye
-
Dunkerque
TDB
Arka Gdynia
-
Olimpia Grudziądz
TDB
Lokomotiv Plovdiv
-
Beroe
TDB
Neuchatel Xamax FC
-
Lausanne
TDB
Maldon & Tiptree
-
Colchester
TDB
Stade Lausanne-Ouchy
-
Biel-Bienne
TDB
FC Thun
-
Sochaux
TDB
FC Sion
-
Yverdon Sport
TDB
Gornik Zabrze
-
FK Košice
TDB
Gemert
-
Helmond Sport
TDB
Stal Stalowa Wola
-
Broń Radom
TDB
PAOK
-
Union St. Gilloise
TDB
Botev Vratsa
-
Montana
TDB
TSV Steinbach
-
Eintracht Hohkeppel
TDB
Primorje
-
Budafoki LC
TDB
Považská Bystrica
-
Vyškov
TDB
Petržalka
-
Baník Ostrava II
TDB
Guimaraes
-
Middlesbrough
TDB
Olimpija Ljubljana
-
CSKA 1948
TDB
Kolos Kovalivka
-
Viktoriya Mykolaivka
TDB
Tondela
-
Lusitânia Lourosa
TDB
FC Porto
-
Nacional
TDB
Puskas Academy
-
Šamorín
TDB
Miedz Legnica
-
Górnik Polkowice
TDB
AVS
-
Varzim
TDB
Nieciecza
-
Puszcza Niepołomice
TDB
Polonia Warszawa
-
Pogoń Grod. Mazowiecki
TDB
Slask Wroclaw
-
Mlada Boleslav
09:00
Szeged 2011
-
Kecskeméti TE
09:30
Dukla Praha
-
Slavia Praha II
09:30
Ústí nad Labem
-
Varnsdorf
09:30
Monaco
-
Cercle Brugge
09:30
Písek
-
Příbram
09:30
HNK Gorica
-
NK Lokomotiva Zagreb
09:30
SV Lafnitz
-
Csikszereda
10:00
Opava
-
Třinec
10:00
Sigma Olomouc II
-
Žilina II
10:00
Magdeburg II
-
Eilenburg
10:00
Vysočina Jihlava
-
Stripfing
10:30
Rio Ave
-
Moreirense
11:00
Sturm Graz
-
FC Midtjylland
11:00
Wacker Burghausen
-
SpVgg Unterhaching
11:00
Paderborn II
-
Hessen Kassel
11:00
Hobro
-
Aarhus Fremad
11:00
AB Copenhagen
-
FA 2000
12:00
PSV Eindhoven
-
Club Brugge KV
12:00
Feyenoord
-
Genk
12:00
Sandviken
-
IK brage
12:00
Ried
-
Žilina
CANC
SV Wehen
-
NEC Nijmegen
12:00
Lyngby
-
Landskrona BoIS
12:00
Den Bosch
-
Jong PSV
12:00
LASK Juniors
-
Rapid Wien II
12:00
Luton
-
Aarhus
12:00
Kolding IF
-
Hvidovre
12:00
Esbjerg
-
FC Fredericia
12:00
Cardiff
-
Kortrijk
12:00
Plauen
-
Bayreuth
12:00
Moyola Park
-
Coleraine FC
12:00
Charlton
-
Goztepe
12:30
Vejle
-
Odense
12:30
Sunderland
-
South Shields
12:30
York
-
Sheffield Utd
12:30
Aalborg
-
Viborg
12:30
FC Gießen
-
Sportfreunde Siegen
12:30
Notts County
-
Wycombe
12:30
Frem
-
Avarta
12:30
SV Drochtersen/assel
-
Eintracht Braunschweig
13:00
Khimki
-
Krylia Sovetov
13:00
HNK Rijeka
-
Karlsruher SC
13:00
Púchov
-
Zbrojovka Brno
13:00
Schwaben Augsburg
-
FC Augsburg
13:00
FC Viktoria Koln
-
AS Eupen
13:00
Cracovia Krakow
-
Sigma Olomouc
13:00
Helsingborg
-
HB Koge
13:00
Heracles
-
Dender
13:00
Nürnberg II
-
Eintracht Frankfurt II
13:00
De Graafschap
-
SV Rodinghausen
13:00
Chesham United
-
Wealdstone
13:00
FC Bocholt
-
SC St. Tönis
13:00
FC Vaduz
-
FC ST. Gallen
13:00
AC Horsens
-
PEC Zwolle
13:00
Civil Service Strollers
-
Clyde
13:00
Gillingham
-
Millwall
13:00
Sparta Rotterdam
-
ADO Den Haag
13:00
AZ Alkmaar
-
Excelsior
13:00
Phönix Lübeck
-
Greifswalder FC
13:00
Auerbach
-
ZFC Meuselwitz
13:00
Stuttgart II
-
FC Saarbrücken
13:00
Freiburger FC
-
Bahlinger SC
13:00
FC 08 Homburg
-
Victoria Rosport
13:00
Bonner SC
-
MSV Duisburg
13:00
GO Ahead Eagles
-
Gent
13:00
Cherno More Varna
-
Dobrudzha
13:00
Uničov
-
Prostějov
13:00
Karviná
-
Skalica
13:00
FC Schweinfurt 05
-
Barockstadt Fulda-Lehn.
13:00
Brondby
-
Antwerp
13:00
Hannover 96
-
VfL Osnabruck
13:00
FSV Mainz 05 II
-
FC Wurzburger Kickers
13:00
Kickers Offenbach
-
1.FC Köln
13:00
Göppinger SV
-
Ansbach
13:00
Blackburn
-
Tranmere
13:00
BFC Dynamo
-
Hansa Rostock II
13:00
Jong AZ
-
Koninklijke HFC
13:00
Bayern Alzenau
-
FSV Frankfurt
13:00
Werder Bremen II
-
Fortuna Düsseldorf II
13:00
Hanley Town
-
Wrexham
13:00
Kryvbas KR
-
Sabah FA
13:30
Waalwijk
-
OH Leuven
13:30
Hansa Rostock
-
Randers FC
13:30
Charleroi
-
Zulte Waregem
14:00
FC Luzern
-
VfB Stuttgart
14:00
Dynamo Dresden
-
Viktoria Berlin
14:00
Mossley
-
FC Halifax Town
14:00
Groningen
-
Rot-weiss Erfurt
14:00
FSV Zwickau
-
Hertha Berlin
14:00
Glebe North
-
Glenavon FC
14:00
Accrington ST
-
Wigan
14:00
BSC Young Boys
-
FC Aarau
14:00
Grimsby
-
Cleethorpes Town
14:00
Armagh City
-
Dungannon Swifts
14:00
Bangor
-
Linfield
CANC
Scunthorpe
-
Bradford
14:00
Austria Klagenfurt
-
Koper
14:00
Altglienicke
-
Hannover 96 II
14:00
TSV Hartberg
-
Spartak Trnava
14:00
Sporting Hasselt
-
Club Brugge II
14:00
Amiens
-
Chambly Thelle FC
14:00
Hollenbach
-
SGV Freiberg
CANC
B 93
-
Roskilde
14:00
Eintracht Trier
-
Alemannia Aachen
14:00
Eintracht Bamberg
-
BSG Chemie Leipzig
14:00
Türkgücü-Ataspor
-
Imst
14:00
Kecskeméti TE
-
Bekescsaba 1912
14:00
West Brom
-
Bolton
14:00
Aubstadt
-
Coburg
14:00
Ruh Lviv
-
NK Osijek
14:00
BW Lohne
-
Eintracht Braunschweig
14:00
Jagiellonia
-
Kauno Žalgiris
14:00
FC Basel 1893
-
SSV ULM 1846
14:30
Dordrecht
-
Willem II
14:30
FC Nurnberg
-
TSV 1860 Munich
14:30
FC St. Pauli
-
Bremer Sv
15:00
Žilina
-
Slavia Praha
15:00
Red Bull Salzburg
-
Sparta Praha
15:00
Frome Town
-
Yeovil Town
15:00
Oldham
-
Stockport County
15:00
Harrogate Town
-
Huddersfield
15:00
Stevenage
-
Watford
15:00
Great Wakering Rovers
-
Southend
15:00
Horsham
-
Woking
15:00
Wimborne Town
-
Eastleigh
15:00
Dulwich Hamlet
-
Dagenham & Redbridge
15:00
Fleet Town
-
Aldershot Town
15:00
Halesowen Town
-
Tamworth
15:00
Bath City
-
Bristol Rovers
15:00
Heart OF Midlothian
-
Leyton Orient
15:00
Binfield
-
Maidenhead
15:00
Alvechurch
-
Walsall
15:00
Workington
-
Carlisle
15:00
Newcastle Town
-
Crewe
15:00
Crusaders FC
-
Comber Rec
15:00
Brackley Town
-
Shrewsbury
15:00
Baník Ostrava
-
Dukla Banská Bystrica
15:00
Spalding United
-
Boston United
15:00
ST Mirren
-
Fleetwood Town
15:00
Northampton
-
Norwich
15:00
Longridge Town
-
Morecambe
15:00
United of Manchester
-
Barrow
15:00
Ajax
-
Rangers
15:00
FC Liefering
-
Lommel United
15:00
MTK Budapest
-
Kozarmisleny FC
15:00
AFC Hornchurch
-
Bromley
15:00
West Auckland Town
-
Hartlepool
15:00
Chesterfield
-
Nottingham Forest
15:00
Alfreton Town
-
Barnsley
15:00
Limavady United
-
Coleraine FC
15:00
FC Schalke 04
-
Dynamo Kyiv
15:00
NEC Nijmegen
-
Standard Liege
15:00
Al-Rayyan SC
-
FC Eindhoven
15:00
Guiseley AFC
-
Bradford
15:30
Einheit Rudolstadt
-
Carl Zeiss Jena
15:30
Rapid Vienna
-
Debreceni VSC
15:30
Lokomotiv
-
Rubin
16:00
FK Jablonec
-
Sparta Praha II
16:00
SC Paderborn 07
-
Birmingham
16:00
Slovácko
-
Viktoria Žižkov
16:00
Austria Vienna
-
Zlin
16:00
FC Winterthur
-
Austria Lustenau
16:00
Hradec Králové
-
Táborsko
16:00
FC Astoria Walldorf
-
1899 Hoffenheim
16:00
VfB Lubeck
-
Hamburger SV
16:00
Illertissen
-
Schwarz-Weiß Bregenz
16:00
K. Kontich
-
Lierse Kempenzonen
16:00
Reims
-
Fleury 91
16:00
Oudenaarde
-
Deinze
16:00
Lille
-
KV Mechelen
16:00
Le Mans
-
Guingamp
16:30
Železničar Pančevo
-
Trabzonspor
16:30
SCR Altach
-
Grasshoppers
16:30
Telstar
-
Quick Boys
16:30
Schwäbisch Hall
-
FC Heidenheim
16:30
Besiktas
-
Dinamo Zagreb
17:00
Cambuur
-
Emmen
17:00
Levski Sofia
-
Maccabi Netanya
17:00
Gateshead
-
Sunderland
17:00
Toulouse
-
Rodez
17:00
Meerssen
-
MVV
17:00
Saint-Malo
-
Rennes
17:00
BSC Young Boys
-
FC WIL 1900
17:00
Wittenhorst
-
VVV Venlo
17:00
České Budějovice
-
Ried
17:00
Lorient
-
Concarneau
17:00
Sporting Club Jemappes
-
Francs Borains
17:00
MTK Budapest
-
Budapest Honved
17:00
SKN ST. Polten
-
Ujpest
17:00
KSK Beveren
-
Waasland-beveren
17:30
Strasbourg
-
Fenerbahce
17:30
Zwettl
-
SV Horn
18:00
Lokomotiv Sofia
-
Montana
18:00
FC Lugano
-
Parma
18:00
Lyon
-
Chassieu Décines
19:00
Benfica
-
Celta Vigo
21:30
River Plate
-
Olímpia
21:30
River Plate
-
Olimpia
World CECAFA Club CupWorld CECAFA Club Cup
16:00
Al Hilal Omdurman
-
Red Arrows
19:00
GOR Mahia
-
ASAS
Zimbabwe Premier Soccer LeagueZimbabwe Premier Soccer League
14:00
Bikita Minerals
-
Herentals
14:00
Ngezi Platinum
-
Arenel Movers
14:00
Simba Bhora
-
Manica Diamonds
14:00
Bulawayo Chiefs
-
Green Fuel
14:00
Yadah
-
Hwange