LIVE SCORES

LIVE SCORES

TIME HOME AWAY Info
albaniaAlbania: Superliga
16:00
Bylis
-
Teuta
16:00
Flamurtari
-
Skenderbeu
16:00
Laci
-
Vllaznia
16:00
Luftetari Gjirokastra
-
KF Tirana
16:00
Partizani
-
Kukesi
armeniaArmenia: Premier League - Championship Group
16:00
Ararat Yerevan
-
Noah
austriaAustria: 2. Liga
live28´
A. Klagenfurt
0 - 1
Kapfenberg
austriaAustria: Tipico Bundesliga - Championship Group
16:00
Hartberg
-
Salzburg
16:00
Wolfsberger AC
-
LASK
18:30
Rapid Vienna
-
Sturm Graz
belarusBelarus: Vysshaya Liga
14:00
Vitebsk
-
BATE
16:00
Belshina
-
Din. Minsk
18:00
Shakhtyor Soligorsk
-
Energetik-BGU
belarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve
13:00
Brest 2
-
Minsk 2
bulgariaBulgaria: Parva Liga
18:30
Beroe
-
Cherno More
burundiBurundi: Coupe Du President
14:00
Musongati
-
Inter Star
burundiBurundi: National League B
12:30
Delta Star
-
Flambeau de l Est
15:00
TOP Junior
-
Les Elephants
costaricaCosta Rica: Liga De Ascenso - Relegation - Play Of
19:00
Santa Rosa
-
Curridabat
costaricaCosta Rica: Primera Division - Clausura
FT
Saprissa
2 - 2
Grecia
22:00
Guadalupe
-
ADR Jicaral
23:00
Zeledon
-
Universitarios
croatiaCroatia: 1. Hnl
17:55
Istra 1961
-
Rijeka
20:05
Lok. Zagreb
-
Osijek
czechCzech Republic: 1. Liga
14:00
Karvina
-
Ceske Budejovice
14:00
Opava
-
Slovacko
16:00
Sigma Olomouc
-
Ostrava
16:00
Teplice
-
Jablonec
18:00
Slavia Prague
-
Plzen
czechCzech Republic: Division 2
16:00
Brno
-
Trinec
16:00
FK Pardubice
-
Vitkovice
16:00
Vlasim
-
Dukla Prague
16:00
Vysehrad
-
Chrudim
denmarkDenmark: 1st Division
13:00
Naestved
-
Koge
denmarkDenmark: Superliga
16:00
Aalborg
-
Aarhus
16:00
FC Copenhagen
-
Randers FC
16:00
Hobro
-
Lyngby
16:00
Horsens
-
Brondby
16:00
Nordsjaelland
-
Midtjylland
16:00
Odense
-
Esbjerg
16:00
Sonderjyske
-
Silkeborg
estoniaEstonia: Esiliiga
11:00
Elva
-
Maardu
11:00
Vandra Vaprus
-
Nomme Utd
estoniaEstonia: Meistriliiga
11:00
Tulevik
-
Kuressaare
13:00
Kalju
-
Flora
17:00
Tammeka
-
Paide
faroe_islandsFaroe Islands: Premier League
15:00
IF Fuglafjordur
-
AB Argir
15:00
Klaksvik
-
NSI Runavik
15:00
Streymur
-
Skala Itrottarfelag
17:00
Vikingur
-
B36 Torshavn
germanyGermany: 2. Bundesliga
12:30
Aue
-
Karlsruher
12:30
Hannover
-
Heidenheim
12:30
Stuttgart
-
VfL Osnabruck
germanyGermany: 3. Liga
12:00
Preussen Munster
-
Unterhaching
13:00
Kaiserslautern
-
Jena
16:00
Ingolstadt
-
Grossaspach
germanyGermany: Bundesliga
12:30
Werder Bremen
-
Wolfsburg
14:30
Union Berlin
-
Schalke
17:00
Augsburg
-
FC Koln
greeceGreece: Super League - Relegation Group
Postp.
Xanthi FC
-
Atromitos
17:15
AEL Larissa
-
Asteras Tripolis
17:30
PAOK
-
Olympiacos Piraeus
19:30
AEK Athens FC
-
Panathinaikos
hungaryHungary: Otp Bank Liga
17:55
Zalaegerszegi
-
Puskas Academy
20:05
Ferencvaros
-
DVTK
icelandIceland: Icelandic Cup
15:00
IH Hafnarfjordur
-
Berserkir
15:00
Isbjorninn
-
Bjorninn
15:00
KFB
-
Vidir
15:00
KFR
-
GG Grindavik
15:00
Samherjar
-
Nokkvi
15:00
SR Rejkavik
-
IBU
15:00
Tindastoll
-
Kormakur
17:00
Stokkseyri
-
Afrika Reykjavik
18:00
Arborg
-
Augnablik
20:00
Lettir
-
Reynir
icelandIceland: Super Cup
20:15
KR Reykjavik
-
Vikingur Reykjavik
israelIsrael: Ligat Ha Al - Championship Group
18:45
Maccabi Haifa
-
Hapoel Haifa
israelIsrael: Ligat Ha Al - Relegation Group
17:45
Nes Tziona
-
Netanya
kosovoKosovo: Superliga
15:00
FC Ballkani
-
Drenica
15:00
Gjilani
-
Trepca 89
17:00
Prishtina
-
Ferizaj
lithuaniaLithuania: A Lyga
15:00
Riteriai
-
Banga
montenegroMontenegro: Druga Liga
16:30
Bokelj
-
Ibar
16:30
Decic
-
Mornar Bar
16:30
Drezga
-
Arsenal Tivat
16:30
Lovcen
-
Jezero
16:30
Otrant
-
Jedinstvo
montenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga
17:00
Grbalj
-
Titograd
19:00
Kom Podgorica
-
Rudar
19:00
OFK Petrovac
-
Iskra
19:00
Zeta
-
FK Podgorica
19:30
Buducnost
-
Sutjeska
polandPoland: Division 1
11:45
Zaglebie Sosnowiec
-
Olsztyn
14:10
Tychy
-
Chojniczanka
16:00
Odra Opole
-
GKS Jastrzebie
16:00
Sandecja Nowy S.
-
Radomiak Radom
polandPoland: Ekstraklasa
11:30
Rakow
-
LKS Lodz
14:00
Arka Gdynia
-
Slask Wroclaw
16:30
Wisla
-
Legia
portugalPortugal: Primeira Liga
21:00
Rio Ave
-
Ferreira
serbiaSerbia: Super Liga
14:00
Radnicki Nis
-
Rad Beograd
16:00
Mladost
-
Macva
sloveniaSlovenia: Prva Liga
17:00
Bravo
-
Triglav
19:30
Domzale
-
Maribor
south_koreaSouth Korea: K League 1
11:00
Seongnam
-
Daegu
11:00
Suwon Bluewings
-
Gwangju FC
turkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga
14:15
Energetik
-
Ahal
14:30
Nebitci
-
Merw
15:00
Kopetdag Asgabat
-
Sagadam
ukraineUkraine: Premier League - Relegation Group
12:00
Olimpik Donetsk
-
Mariupol
15:00
Dyn. Kyiv
-
Oleksandriya
17:30
Lviv
-
Dnipro-1
Postp.
Vorskla Poltava
-
Karpaty
vietnamVietnam: V.League 2
live23´
An Do-An Giang
1 - 0
Fico Tay Ninh
11:00
Hue
-
Ba Ria Vung Tau
11:00
Khanh Hoa
-
Long An
worldWorld: Club Friendly
13:00
Breidablik
-
Kopavogur
13:00
SJK Akatemia
-
GBK Kokkola