LIVE SCORES

LIVE SCORES

TIME HOME AWAY Info
africaAfrica: Caf Champions League - Qualification
Cancl.
Hearts of Oak
? - ?
Kamsar
14:00
Platinum
-
Sagrada
14:00
Tusker
-
AS Arta
14:00
Zanaco
-
Akonangui
14:00
ZESCO
-
Royal Leopards
15:00
Big Bullets
-
AmaZulu
16:00
Petro Atletico
-
Fovu Baham
18:00
Nouadhibou
-
FC Loto
africaAfrica: Caf Confederation Cup - Qualification
14:00
AS Kigali
-
Missiri
14:00
Biashara Mara United
-
Dikhil
14:00
Buffles du Borgou
-
FAR Rabat
14:00
Horseed
-
Azam
14:00
Young Buffaloes
-
Red Arrows
15:00
Interclube
-
Mafunzo
15:00
Orapa United
-
Mangasport
15:30
Diables Noirs
-
Bumamuru
16:30
Police
-
Ben Guerdane
albaniaAlbania: Superliga
15:45
Skenderbeu
-
Partizani
18:45
Vllaznia
-
Teuta
argentinaArgentina: Liga Profesional
17:30
Godoy Cruz
-
Sarmiento Junin
19:45
Velez Sarsfield
-
Aldosivi
22:00
Racing Club
-
Talleres Cordoba
argentinaArgentina: Primera B - Clausura
17:00
Flandria
-
Sacachispas
19:00
Canuelas
-
Acassuso
19:00
Comunicaciones
-
Fenix
19:00
Dep. Merlo
-
Justo Jose de Urquiza
19:00
Deportivo Armenio
-
Defensores Unidos
19:00
San Miguel
-
Argentino de Quilmes
19:00
UAI Urquiza
-
Colegiales
argentinaArgentina: Primera C - Clausura
19:00
Dock Sud
-
Deportivo Espanol
argentinaArgentina: Primera Nacional
FT
CA Mitre
3 - 1
Deportivo Maipu
19:00
Barracas Central
-
Gimnasia Jujuy
19:00
CA Estudiantes
-
Agropecuario
19:00
Villa Dalmine
-
Santamarina
19:30
Guillermo Brown
-
Deportivo Moron
20:10
Chacarita Juniors
-
Estudiantes Rio Cuarto
22:10
Almirante Brown
-
Dep. Riestra
argentinaArgentina: Torneo Federal
19:30
Olimpo Bahia Blanca
-
Camioneros Buenos Aires
20:00
Gimnasia E.R.
-
Sportivo Belgrano
22:00
Chaco For Ever
-
Defensores Belgrano VR
asiaAsia: Asian Cup Women - Qualification - First Stag
11:00
Nepal W
-
Philippines W
australiaAustralia: Npl Queensland
10:00
Magpies Crusaders
-
Queensland Lions
australiaAustralia: Npl South Australian
11:00
Cumberland Utd.
-
Adelaide U21
11:00
NE Metrostars
-
Adelaide Raiders
11:00
South Adelaide
-
Sturt Lions
11:00
Adelaide Comets
-
Adelaide Olympic
11:00
Campbelltown City
-
Blue Eagles
11:00
Croydon Kings
-
Adelaide City
australiaAustralia: Npl Western Australia - Play Offs
12:00
Perth SC
-
Floreat Athena
austriaAustria: 2. Liga
13:30
Dornbirn
-
Floridsdorfer AC
19:00
Vorwarts Steyr
-
A. Lustenau
austriaAustria: Admiral Bundesliga
16:00
Admira
-
Hartberg
16:00
Austria Vienna
-
Altach
16:00
Ried
-
Wolfsberger AC
austriaAustria: Regionalliga West - Tyrol
13:30
Wacker Innsbruck
-
Kufstein
15:00
Bregenz
-
Hohenems
15:00
Wolfurt
-
Admira Dornbirn
15:30
SC Imst
-
Telfs
azerbaijanAzerbaijan: Premier League
14:00
Gabala
-
Sabail
16:15
Zira
-
Sabah Baku
belarusBelarus: Vysshaya Liga
13:00
Slutsk
-
FC Gomel
15:00
Dynamo Brest
-
Slavia Mozyr
17:00
BATE
-
Shakhtyor Soligorsk
belarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve
11:00
Din. Minsk 2
-
Isloch 2
11:00
Vitebsk 2
-
Minsk 2
12:00
Neman 2
-
Smorgon 2
belgiumBelgium: 1b Pro League
19:45
Mouscron
-
Virton
belgiumBelgium: Jupiler Pro League
15:15
Oostende
-
Beerschot VA
17:30
KV Mechelen
-
Leuven
17:30
Royale Union SG
-
Waregem
19:45
Charleroi
-
Club Brugge KV
belgiumBelgium: National Division 1
18:30
Dessel
-
Saint Eloois
19:00
Dender
-
Knokke
19:00
Mandel United
-
URSL Vise
19:00
Patro Eisden
-
Thes Sport
19:00
Tienen
-
OC Charleroi
boliviaBolivia: Division Profesional
FT
Tomayapo
1 - 1
Guabira
20:00
Santa Cruz
-
Royal Pari
22:15
Aurora
-
Blooming
bosnia_and_herzegovinaBosnia And Herzegovina: Premier League
15:30
Posusje
-
Radnik Bijeljina
16:00
Zeljeznicar
-
Velez Mostar
17:55
Tuzla City
-
Sloboda
20:10
Zrinjski
-
Prijedor
bosnia_and_herzegovinaBosnia And Herzegovina: Prva Liga - Fbih
15:00
Banovici
-
Jedinstvo Bihac
15:00
Bratstvo Gracanica
-
Tomislav
15:00
Gorazde
-
Gradina Srebrenik
15:00
Gradacac
-
Mladost DK
15:00
Kakanj
-
Igman K.
15:00
Travnik
-
TOSK Tesanj
15:00
Vis Simm-Bau
-
HNK Orasje
15:00
Drina Zvornik
-
Krupa
15:00
Ljubic Prnjavor
-
Podrinje Janja
15:00
Novi Grad
-
Slavija
15:00
Sloga Doboj
-
Kozarska Dubica
15:00
Tekstilac
-
Kozara
15:00
Zvijezda 09
-
Buducnost Pilica
brazilBrazil: Brasileiro U20
19:00
Atletico GO U20
-
Internacional U20
19:00
Gremio U20
-
Sport Recife U20
brazilBrazil: Campeonato Amapaense - Play Offs
FT
Independente AP
3 - 4
Santos AP
brazilBrazil: Serie A
21:00
Chapecoense-SC
-
Palmeiras
22:45
Athletico-PR
-
Juventude
23:00
Atletico-MG
-
Sport Recife
brazilBrazil: Serie B
FT
Confianca
2 - 0
Sampaio Correa
FT
Ponte Preta
0 - 0
Guarani
20:30
Botafogo RJ
-
Nautico
20:30
Londrina
-
CSA
23:00
Goias
-
Brasil de Pelotas
brazilBrazil: Serie C - First Stage
15:00
Oeste
-
EC Sao Jose
19:00
Floresta EC
-
Volta Redonda
21:00
AE Altos
-
Paysandu PA
21:00
Botafogo SP
-
Figueirense
21:00
Criciuma
-
Mirassol
23:00
Novorizontino
-
Parana
bulgariaBulgaria: Parva Liga
15:30
Cherno More
-
Lok. Sofia
17:45
Levski Sofia
-
CSKA 1948 Sofia
bulgariaBulgaria: Vtora Liga
13:00
Minyor Pernik
-
Montana
15:00
Hebar
-
Septemvri Sofia
15:00
Ludogorets II
-
Spartak
15:00
Yantra Gabrovo
-
Neftochimic Burgas
16:00
Sozopol
-
Botev Plovdiv II
burundiBurundi: Primus League
Postp.
Aigle Noir
-
Flambeau du Centre
14:00
Dynamik
-
New Oil
Postp.
Dynamik
-
Musongati
14:00
Kayanza
-
TOP Junior
Postp.
Kayanza
-
Vital O
Postp.
Le Messager Ngozi
-
TOP Junior
canadaCanada: Canadian Premier League
19:00
York Utd
-
HFX Wanderers
21:00
Valour
-
Cavalry
chinaChina: Jia League
09:30
Xinjiang Tianshan
-
Nantong Zhiyun
12:35
Sichuan Jiuniu
-
Kunshan
12:35
Wuhan Three Towns
-
Zibo Cuju
colombiaColombia: Primera A - Clausura
FT
Ind. Medellin
3 - 1
Once Caldas
20:00
Envigado
-
Quindio
22:00
America De Cali
-
Jaguares de Cordoba
colombiaColombia: Primera B - Clausura
17:00
Bogota
-
Real Santander
21:00
Llaneros
-
Boca Juniors
23:00
Barranquilla
-
Cortulua
costaricaCosta Rica: Liga De Ascenso - Apertura
FT
Cofutpa
0 - 1
Carmelita
18:00
Liberia
-
Escorpiones
21:00
Cariari Pococi
-
Municipal Turrialba
21:00
San Jose FC
-
Puntarenas FC
costaricaCosta Rica: Primera Division - Apertura
FT
Alajuelense
2 - 2
San Carlos
21:00
ADR Jicaral
-
Zeledon
croatiaCroatia: 1. Hnl
16:00
Slaven Belupo
-
Istra 1961
18:05
Sibenik
-
Lok. Zagreb
croatiaCroatia: 2. Hnl
15:30
Dubrava
-
Orijent
15:30
Dugopolje
-
Cibalia
15:30
Jarun
-
Kustosija
15:30
Opatija
-
Solin
15:30
Rudes
-
Bijelo Brdo
15:30
Sesvete
-
Zapresic
croatiaCroatia: 3. Hnl North
15:00
Bjelovar
-
NK Polet
15:00
Koprivnica
-
Podravina Ludbreg
15:00
Podravac Virje
-
Medjimurje Cakovec
15:00
Radnik Krizevci
-
Papuk Orahovica
15:00
Rudar Mursko Sredisce
-
Varteks Varazdin
15:00
Virovitica
-
Zdralovi
15:30
Darda
-
Gornja Vrba
15:30
Granicar Zupanja
-
Vuteks Sloga
15:30
Marsonia
-
Croatia Dakovo
15:30
NASK Nasice
-
Kutjevo
15:30
Oriolik
-
Slavonija Pozega
15:30
Sloga NG
-
Pleternica
15:30
Vukovar 1991
-
Belisce
15:30
Zrinski Jurjevac
-
Cepin
15:30
Buje
-
Krk
15:30
Cres
-
Novigrad
15:30
Jadran Porec
-
NK Pomorac
15:30
Pazinka
-
Grobnican
15:30
Uljanik Pula
-
Crikvenica
15:30
Vinodol
-
Rudar Labin
16:00
HASK
-
Dugo Selo
16:00
Lucko
-
Mladost Petrinja
16:00
Segesta
-
Gaj Mace
16:00
Vrapce
-
Kurilovec
16:00
Zagorec K.
-
Ponikve
cyprusCyprus: First Division
16:00
Paphos
-
AEK Larnaca
18:00
Ol. Nicosia
-
AEL Limassol
czechCzech Republic: 1. Liga
15:00
Liberec
-
Mlada Boleslav
15:00
Slovacko
-
Zlin
18:00
Plzen
-
Ceske Budejovice
czechCzech Republic: Cfl - Group A
09:15
Pisek
-
Motorlet Prague
09:15
SK Rakovnik
-
Karlovy Vary
09:15
Vltavin
-
Benesov
09:15
Vysehrad
-
Kraluv Dvur
09:15
Zbuzany
-
Mlada Boleslav B
09:30
Prepere
-
Hradec Kralove B
10:00
Teplice B
-
Jablonec B
14:30
Zivanice
-
Velvary
15:30
Domazlice
-
Pribram B
czechCzech Republic: Division 2
09:15
Chrudim
-
Lisen
09:15
Trinec
-
Jihlava
09:15
Vyskov
-
Sparta Prague B
14:00
Opava
-
Mas Taborsko
denmarkDenmark: 1st Division
12:00
Esbjerg
-
F. Amager
13:00
Hobro
-
Horsens
denmarkDenmark: 2nd Division
13:00
Aarhus Fremad
-
Thisted FC
13:00
Brabrand
-
Kolding IF
13:00
Hillerod
-
FA 2000
13:00
Skive IK
-
AB Copenhagen
denmarkDenmark: 3rd Division
12:00
Dalum IF
-
Slagelse
12:15
Lyseng
-
Vanlose
13:00
BK Frem
-
VSK Aarhus
13:00
Naesby
-
Roskilde KFUM s
13:00
Young Boys FD
-
Herlev
dominican_republicDominican Republic: Ldf - Championship Group
21:00
Jarabacoa
-
Moca
23:00
Atletico Pantoja
-
Vega Real
equadorEcuador: Liga Pro - Second Stage
FT
Barcelona SC
3 - 2
Dep. Cuenca
21:00
Orense
-
Guayaquil City
23:30
Delfin
-
Aucas
englandEngland: Championship
12:30
Hull
-
Sheffield Utd
15:00
Barnsley
-
Blackburn
15:00
Cardiff
-
Bournemouth
15:00
Derby
-
Stoke
15:00
Fulham
-
Reading
15:00
Huddersfield
-
Nottingham
15:00
Luton
-
Swansea
15:00
Middlesbrough
-
Blackpool
15:00
Millwall
-
Coventry
15:00
Peterborough
-
Birmingham
15:00
Preston
-
West Brom
15:00
QPR
-
Bristol City
englandEngland: Fa Cup - Qualification
12:30
Sutton Common Rovers
-
Jersey Bulls
15:00
Dulwich Hamlet
-
Bedfont Sports
15:00
East Thurrock
-
Needham Market
15:00
Enfield Town
-
Hadley
15:00
Frome
-
Oxford City
15:00
Gateshead
-
Bradford PA
15:00
Great Wakering
-
Peterborough Sports
15:00
Halesowen
-
Handsworth
15:00
Hanley Town
-
Chasetown
15:00
Hanwell Town
-
Eastbourne Boro
15:00
Hayes and Yeading
-
Tonbridge
15:00
Hitchin
-
Cheshunt
15:00
Hornchurch
-
Walthamstow
15:00
Hungerford
-
Truro
15:00
Kings Langley
-
Leiston
15:00
Kingstonian
-
Horsham FC
15:00
Leamington
-
Stone Old Alleynians
15:00
Leatherhead
-
Corinthian-Casuals
15:00
Lymington
-
Hereford
15:00
Marine
-
Warrington
15:00
Marske
-
South Shields
15:00
Merstham
-
Margate
15:00
Met. Police
-
Farnborough
15:00
Mickleover
-
Basford
15:00
Morpeth
-
Lancaster
15:00
Mossley
-
Radcliffe
15:00
Nantwich
-
Banbury
15:00
Norwich Utd
-
Mildenhall
15:00
Phoenix
-
Redhill
15:00
Poole
-
Chippenham
15:00
Prescot
-
Whitby
15:00
Runcorn Linnets
-
Bamber Bridge
15:00
Shaftesbury Town
-
Bath
15:00
Slough
-
Whitehawk
15:00
Spalding United
-
Kettering
15:00
Sporting Khalsa
-
Kidderminster
15:00
Squires Gate
-
Pontefract
15:00
Stratford
-
Nuneaton
15:00
Sudbury
-
Stowmarket Town
15:00
Tiverton
-
Sholing
15:00
Walton Casuals
-
Hampton and Richmond
15:00
Ware
-
Hemel Hempstead
15:00
Welling
-
Harrow
15:00
Weston-super-Mare
-
Taunton
15:00
Wingate and Finchley
-
Baldock
15:00
Yate Town
-
Gosport
15:00
York
-
Hebburn Town
15:00
Abbey Rangers
-
Marlow
15:00
AFC Fylde
-
Spennymoor
15:00
AFC Telford
-
Stamford
15:00
Ashford Town
-
Folkestone
15:00
Atherton
-
Witton
15:00
Aylesbury Utd
-
Bishops
15:00
Barking
-
Dunstable
15:00
Basingstoke
-
Wimborne
15:00
Beaconsfield Town
-
Havant and W
15:00
Bedford
-
Welwyn Garden
15:00
Bedworth United
-
Long Eaton
15:00
Belper Town
-
Tamworth
15:00
Bishop s Stortford
-
Bowers and Pitsea
15:00
Blyth
-
FC United
15:00
Boston Utd
-
Corby
15:00
Brackley Town
-
Coalville
15:00
Braintree
-
Billericay
15:00
Broadfields United
-
Hastings
15:00
Bromsgrove
-
Worksop
15:00
Burgess Hill
-
Dorking
15:00
Buxton
-
Rushall
15:00
Carshalton
-
Ebbsfleet
15:00
Chelmsford
-
Little Oakley
15:00
Chertsey
-
Chesham
15:00
Chichester
-
Maidstone
15:00
Chorley
-
Southport
15:00
Cirencester
-
Hamworthy
15:00
City Of Liverpool
-
Farsley
15:00
Cleethorpes
-
Alfreton
15:00
Colne
-
Guiseley
15:00
Concord
-
St. Albans
15:00
Curzon Ashton
-
Stockton
15:00
Darlington
-
Chester
15:00
Dartford
-
Hythe
englandEngland: League One
15:00
Accrington
-
Wigan
15:00
AFC Wimbledon
-
Plymouth
15:00
Bolton
-
Rotherham
15:00
Cheltenham
-
Oxford Utd
15:00
Crewe
-
Burton
15:00
Doncaster
-
Morecambe
15:00
Fleetwood
-
Sunderland
15:00
Gillingham
-
MK Dons
15:00
Lincoln
-
Ipswich
15:00
Portsmouth
-
Cambridge Utd
15:00
Sheffield Wed
-
Shrewsbury
15:00
Wycombe
-
Charlton
englandEngland: League Two
14:00
Northampton
-
Swindon
15:00
Bradford City
-
Barrow
15:00
Bristol Rovers
-
Leyton Orient
15:00
Carlisle
-
Scunthorpe
15:00
Colchester
-
Crawley
15:00
Exeter
-
Sutton
15:00
Mansfield
-
Rochdale
15:00
Newport
-
Walsall
15:00
Oldham
-
Hartlepool
15:00
Port Vale
-
Harrogate
15:00
Stevenage
-
Forest Green
15:00
Tranmere
-
Salford
englandEngland: National League
15:00
Bromley
-
Barnet
15:00
FC Halifax
-
Stockport
15:00
Grimsby
-
Eastleigh
15:00
Notts Co
-
Maidenhead
15:00
Solihull Moors
-
Boreham Wood
15:00
Torquay
-
Southend
15:00
Wealdstone
-
Aldershot
15:00
Wrexham
-
Dag and Red
Postp.
Yeovil
-
Altrincham
15:00
Yeovil
-
Chesterfield
17:20
Weymouth
-
Dover
englandEngland: Npl Premier Division
15:00
Gainsborough
-
Stalybridge
15:00
Stafford
-
Matlock
englandEngland: Premier League
12:30
Wolves
-
Brentford
15:00
Burnley
-
Arsenal
15:00
Liverpool
-
Crystal Palace
15:00
Manchester City
-
Southampton
15:00
Norwich
-
Watford
17:30
Aston Villa
-
Everton
englandEngland: Premier League 2
12:00
Manchester Utd U23
-
Brighton U23
15:00
Manchester City U23
-
Crystal Palace U23
estoniaEstonia: Esiliiga
11:00
Maardu
-
Tartu Welco
11:00
Nomme Utd
-
Paide Linnameeskond U21
11:00
Parnu
-
Flora U21
11:00
Tammeka U21
-
Tallinna Kalev
estoniaEstonia: Meistriliiga
11:00
Legion
-
Tulevik
14:00
Kuressaare
-
Parnu JK Vaprus
17:00
Levadia
-
Narva
europeEurope: Euro U19 Women - Qualification - Round 1 -
10:00
Germany U19 W
-
Russia U19 W
12:00
France U19 W
-
Iceland U19 W
16:00
Belgium U19 W
-
Slovenia U19 W
18:00
Sweden U19 W
-
Serbia U19 W
europeEurope: World Cup Women - Qualification
15:07
Germany W
-
Bulgaria W
faroe_islandsFaroe Islands: 1. Deild
12:00
AB Argir
-
NSI Runavik 2
15:00
Vikingur 2
-
Sandur
15:30
Klaksvik 2
-
FC Suduroy
finlandFinland: Veikkausliiga
13:00
HIFK
-
Mariehamn
15:00
Haka
-
Ilves
15:00
KTP
-
KuPS
15:00
Lahti
-
AC Oulu
15:00
SJK
-
Inter Turku
franceFrance: Ligue 1
16:00
Lens
-
Lille
20:00
St Etienne
-
Bordeaux
franceFrance: Ligue 2
14:00
Sochaux
-
Paris FC
14:00
Toulouse
-
Grenoble
18:00
Bastia
-
Caen
18:00
Dijon
-
Dunkerque
18:00
Nancy
-
Le Havre
18:00
Nimes
-
Amiens
18:00
Niort
-
Guingamp
18:00
Pau FC
-
Valenciennes
18:00
Quevilly Rouen
-
Auxerre
18:00
Rodez
-
AC Ajaccio
germanyGermany: 2. Bundesliga
12:30
Dusseldorf
-
Regensburg
12:30
Holstein Kiel
-
Hannover
12:30
Sandhausen
-
Heidenheim
19:30
Werder Bremen
-
Hamburger SV
germanyGermany: 3. Liga
13:00
Duisburg
-
Braunschweig
13:00
Magdeburg
-
Wurzburger Kickers
13:00
Mannheim
-
Hallescher
13:00
Munich 1860
-
Zwickau
13:00
Saarbrucken
-
Turkgucu Munchen
13:00
VfL Osnabruck
-
Meppen
germanyGermany: Bundesliga
14:30
Arminia Bielefeld
-
Hoffenheim
14:30
Augsburg
-
B. Monchengladbach
14:30
Bayern Munich
-
Bochum
14:30
Mainz
-
Freiburg
17:30
FC Koln
-
RB Leipzig
germanyGermany: Oberliga Nofv- Sud
13:00
Einheit Wernigerode
-
Oberlausitz
13:00
Krieschow
-
FC Merseburg
13:00
Plauen
-
Halle
13:00
Sandersdorf
-
Bischofswerdaer
14:00
Martinroda
-
Blau-Weiss Zorbau
germanyGermany: Regionalliga Sudwest
13:00
Elversberg
-
Mainz II
13:00
FC 08 Homburg
-
Schott Mainz
13:00
FSV Frankfurt
-
Pirmasens
13:00
RW Koblenz
-
Hoffenheim II
13:00
Steinbach Haiger
-
Aalen
14:30
Stuttgart II
-
Bahlinger
germanyGermany: Regionalliga West
13:00
Ahlen
-
Lippstadt
13:00
B. Monchengladbach II
-
Koln II
13:00
Oberhausen
-
Rodinghausen
13:00
Straelen
-
Preussen Munster
13:00
Wegberg-Beeck
-
Uerdingen
13:00
Wuppertaler
-
Homberg
greeceGreece: Super League
18:30
Giannina
-
Panathinaikos
guatemalaGuatemala: Liga Nacional - Apertura
17:00
Santa Lucia
-
Antigua
20:00
Iztapa
-
Comunicaciones
22:00
Municipal
-
Coban Imperial
hondurasHonduras: Liga Nacional - Apertura
Postp.
Real Espana
-
Marathon
hungaryHungary: Hungarian Cup
12:00
Senyo Carnifex
-
MTK Budapest
13:30
FC Dabas
-
Haladas
14:00
Budaorsi SC
-
Vasas
14:00
BVSC-Zuglo
-
Ivancsa
14:00
Cegledi
-
Kaposvar
14:00
Csepel
-
Szegedi
14:00
Debreceni EAC
-
Kisvarda
14:00
Gyomro
-
Paks
14:00
Jaszberenyi
-
Balassagyarmat
14:00
Kelen
-
Szeged
14:00
Komaromi VSE
-
Mezokovesd-Zsory
14:00
Monori
-
Csakvari
14:00
Mosonmagyarovari TE
-
Gyor
14:00
Tokol
-
Teskand
14:00
Vac
-
Zalaegerszegi
14:00
VLS Veszprem
-
Debrecen
15:00
Papai Perutz
-
Budafoki
17:00
DVTK
-
Szentlorinc
17:00
Kazincbarcikai
-
Szolnoki MAV
17:00
SC Sopron
-
MOL Fehervar
17:00
Tiszakecske
-
Ujpest
18:00
Bekescsaba 1912
-
Dorogi
18:00
Tatabanya
-
Soroksar
icelandIceland: Division 2
15:00
Fjardabyggd
-
Leiknir F.
15:00
Haukar
-
Fjallabyggd
15:00
IR Reykjavik
-
Reynir
15:00
KV Reykjavik
-
Throttur Vogar
15:00
Magni
-
Kari
15:00
Njardvik
-
Volsungur
icelandIceland: Inkasso-Deildin
15:00
Fram
-
Afturelding
15:00
Grindavik
-
Olafsvik
15:00
Selfoss
-
Fjolnir
15:00
Throttur
-
Thor Akureyri
15:00
Vestmannaeyjar
-
Vestri
indiaIndia: Calcutta Football League
10:00
Bhawanipore
-
Mohammedan
indonesiaIndonesia: Liga 1
09:15
Bhayangkara Solo
-
Madura United
09:15
PSIS Semarang
-
Persiraja Aceh
12:15
PSM Makassar
-
Persebaya
14:45
Bali United
-
Persib Bandung
irelandIreland: Premier Division
19:45
Sligo Rovers
-
Shamrock Rovers
israelIsrael: Ligat Ha Al
15:45
Sakhnin
-
H. Beer Sheva
17:00
Nof Hagalil
-
Ashdod
18:00
Maccabi Petah Tikva
-
Hapoel Tel Aviv
18:30
Maccabi Tel Aviv
-
Maccabi Haifa
italyItaly: Serie A
14:00
Genoa
-
Fiorentina
17:00
Inter
-
Bologna
19:45
Salernitana
-
Atalanta
italyItaly: Serie B
13:00
Ascoli
-
Benevento
13:00
Lecce
-
Alessandria
13:00
Monza
-
Ternana
13:00
Perugia
-
Cosenza
13:00
Reggina
-
Spal
15:15
L.R. Vicenza
-
Pisa
17:30
Cittadella
-
Pordenone
italyItaly: Serie C - Group A
16:30
Pro Sesto
-
Fiorenzuola
italyItaly: Serie C - Group B
16:30
Gubbio
-
Entella
16:30
Pistoiese
-
Reggiana
italyItaly: Serie C - Group C
16:30
Juve Stabia
-
Campobasso
jamaicaJamaica: Premier League - Play Offs
18:00
Harbour View
-
Mount Pleasant
20:30
Vere United
-
Tivoli
japanJapan: J1 League
10:00
Kashima Antlers
-
Gamba Osaka
10:00
Kashiwa Reysol
-
Sanfrecce Hiroshima
10:00
Shonan Bellmare
-
Avispa Fukuoka
10:00
Vissel Kobe
-
Hokkaido Consadole Sapporo
10:30
Tokushima
-
Kawasaki Frontale
11:00
FC Tokyo
-
Yokohama FC
11:00
Nagoya Grampus
-
Yokohama F. Marinos
11:00
Shimizu S-Pulse
-
Vegalta Sendai
11:00
Urawa Reds
-
Cerezo Osaka
11:00
Sagan Tosu
-
Oita Trinita
japanJapan: J2 League
10:00
Chiba
-
Ehime
10:00
Kofu
-
Omiya Ardija
10:00
Tochigi
-
Mito
11:00
Iwata
-
Okayama
11:00
Machida
-
V-Varen Nagasaki
11:00
Montedio Yamagata
-
Kyoto
11:00
Ryukyu
-
Kusatsu
japanJapan: J3 League
FT
YSCC
0 - 0
Imabari
11:00
Gainare Tottori
-
Kagoshima Utd
11:00
Vanraure
-
Toyama
jordanJordan: Premier League
18:30
Maan
-
Shabab Al Ordon
kazakhstanKazakhstan: Premier League
10:00
Zhetysu Taldykorgan
-
FK Akzhayik
12:00
FC Astana
-
Aktobe
13:00
Kaspij Aktau
-
Atyrau
15:00
Turan
-
Ordabasy
kosovoKosovo: Superliga
15:00
FC Ballkani
-
KF Llapi
15:00
Malisheva
-
Feronikeli
kuwaitKuwait: Emir Cup
18:00
Burgan
-
Al Qadisiya
lithuaniaLithuania: A Lyga
13:00
Dziugas Telsiai
-
Zalgiris
15:00
Banga
-
Kauno Zalgiris
lithuaniaLithuania: I Lyga
12:00
Babrungas
-
Silas
12:00
FK Minija
-
Siauliai FA
13:00
BFA Vilnius
-
Neptunas
13:00
Suduva 2
-
Atmosfera
luxembourgLuxembourg: National Division
16:00
Benfica
-
Ettelbruck
17:00
Dudelange
-
Union Titus Petange
17:00
Jeunesse Esch
-
Racing Luxembourg
17:00
Wiltz
-
Mondorf
18:30
Hesperange
-
Victoria Rosport
maltaMalta: Challenge League
16:00
Mgarr
-
Senglea Athletics
16:00
Tarxien
-
Swieqi
20:00
Lija Athletic
-
San Gwann
20:00
Rabat Ajax
-
Zejtun Corinthians
maltaMalta: Premier League
16:00
Santa Lucia
-
Sirens
18:00
Valletta
-
Gzira
20:00
Hibernians
-
Mosta
mexicoMexico: Liga Mx - Apertura
FT
Necaxa
0 - 3
Atlas
23:00
Club Leon
-
Juarez
mexicoMexico: Liga Mx U20 - Apertura
15:00
Club Leon U20
-
Juarez U20
15:00
Guadalajara Chivas U20
-
Pachuca U20
15:00
Mazatlan U20
-
U.N.A.M.- Pumas U20
15:00
Toluca U20
-
Club America U20
mexicoMexico: Liga Premier Serie A - Apertura
FT
Alacranes de Durango
2 - 1
Cimarrones de Sonora 2
02:30
Coras
-
Catedraticos Elite
17:00
Leones Negros 2
-
Gavilanes de Matamoros
18:00
Canoneros Marina
-
Inter de Queretaro
22:00
Escorpiones
-
Cafetaleros de Chiapas 2
22:00
UA Zacatecas
-
Saltillo
moldovaMoldova: Divizia Nationala
15:00
Dinamo-Auto
-
Floresti
mongoliaMongolia: Premier League
FT
FC Ulaanbaatar
1 - 1
Khangarid
09:00
Ulaanbaatar City
-
Khoromkhon
12:00
Athletic 220
-
Khaan Khuns-Erchim
montenegroMontenegro: Druga Liga
16:30
Arsenal Tivat
-
Kom Podgorica
16:30
Bokelj
-
Grbalj
16:30
Igalo
-
FK Cetinje
16:30
Mladost DG
-
Jedinstvo
16:30
Titograd
-
Berane
montenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga
17:00
Rudar
-
Zeta
18:00
Iskra
-
FK Podgorica
moroccoMorocco: Botola Pro
17:00
Difaa El Jadidi
-
Hassania Agadir
19:15
IR Tanger
-
Chabab Mohammedia
21:30
Salmi
-
Maghreb Fez
hollandNetherlands: Eredivisie
15:30
Heerenveen
-
Sittard
17:45
Willem II
-
Groningen
19:00
Ajax
-
Cambuur
20:00
Utrecht
-
Waalwijk
nicaraguaNicaragua: Liga Primera U20 - Apertura
17:00
Diriangen U20
-
Export Sebaco U20
north_macedoniaNorth Macedonia: 2. Mfl
14:00
Besa 1976
-
FK Korab
14:00
Bratstvo 07
-
Kit Go Pehchevo
14:00
Kadino Skopje
-
KF Gostivar
14:00
Kozuv Gevgelija
-
Belasica
14:00
Ohrid
-
Teteks
14:00
Osogovo
-
Lok. Gradsko
14:00
Sasa
-
Detonit Junior
14:00
Sileks
-
Voska Sport
14:00
Sloga Vinica
-
Pobeda
14:00
Veleshta
-
Vardar
northern_irelandNorthern Ireland: Nifl Championship
15:00
Institute
-
Ards
15:00
Loughgall
-
HandW Welders
15:00
Ballinamallard
-
Knockbreda
15:00
Ballyclare
-
Newry City
15:00
Dergview
-
Queens Univ.
15:00
Dundela
-
Annagh
northern_irelandNorthern Ireland: Nifl Premiership
15:00
Ballymena
-
Glenavon
15:00
Carrick Rangers
-
Portadown
15:00
Crusaders
-
Larne
15:00
Dungannon
-
Cliftonville
15:00
Linfield
-
Coleraine
15:00
Warrenpoint
-
Glentoran
norwayNorway: Eliteserien
17:00
Kristiansund
-
Haugesund
17:00
Odd
-
Lillestrom
norwayNorway: Obos-Ligaen
14:00
Asane
-
Aalesund
14:00
Bryne
-
Start
14:00
Grorud
-
Sogndal
14:00
Jerv
-
Sandnes
14:00
Raufoss
-
KFUM Oslo
14:00
Strommen
-
Ham-Kam
17:00
Ranheim
-
Stjordals Blink
panamaPanama: Lpf - Clausura
FT
Herrera
1 - 1
Costa del Este
22:00
Arabe Unido
-
Veraguas
paraguayParaguay: Division Intermedia
15:00
Diaz
-
Ameliano
15:00
Rubio Nu
-
Sportivo Iteno
paraguayParaguay: Primera Division - Clausura
FT
River Plate
0 - 1
Libertad Asuncion
peruPeru: Liga 1 - Clausura
FT
FBC Melgar
1 - 1
Ayacucho
17:00
Carlos Mannucci
-
Alianza Huanuco
19:15
Cesar Vallejo
-
AD Cantolao
21:30
Binacional
-
Sport Boys
polandPoland: Division 1
11:45
LKS Lodz
-
Podbeskidzie
19:30
Korona Kielce
-
Sandecja Nowy S.
polandPoland: Division 2
11:30
GKS Belchatow
-
Lech Poznan 2
15:00
Pruszkow
-
Ostroda
15:00
Wisla Pulawy
-
S. Rzeszow
16:00
Lublin
-
Garbarnia
17:00
Ruch Chorzow
-
Suwalki
polandPoland: Ekstraklasa
11:30
Wisla Plock
-
Jagiellonia
14:00
Pogon Szczecin
-
Cracovia
16:30
Radomiak Radom
-
Slask Wroclaw
19:00
Lechia Gdansk
-
Piast Gliwice
portugalPortugal: Liga 3
17:00
Lusitania FC
-
Anadia
17:00
Oliveira Hospital
-
CD Cova da Piedade
17:00
Oliveirense
-
Sanjoanense
17:00
Pevidem
-
Sao Joao Ver
19:30
Felgueiras
-
AD Fafe
portugalPortugal: Liga Portugal
15:30
Famalicao
-
Maritimo
18:00
Belenenses
-
Gil Vicente
20:30
Arouca
-
Vitoria Guimaraes
portugalPortugal: Liga Portugal 2
11:00
Rio Ave
-
Feirense
15:30
Mafra
-
Trofense
romaniaRomania: Liga 1
12:30
Chindia Targoviste
-
Farul Constanta
18:00
U Craiova 1948
-
FCSB
romaniaRomania: Liga 2
09:00
Astra
-
Unirea Dej
09:00
FC Brasov
-
Calarasi
09:00
FC Buzau
-
Metaloglobus Bucharest
09:00
FC Hermannstadt
-
Braila
09:00
Unirea Constanta
-
Poli Iasi
15:00
Politehnica Timisoara
-
Csikszereda M. Ciuc
russiaRussia: Fnl 2 - Group 2
live64´
Chita
1 - 1
Krasava
live21´
SKA Khabarovsk 2
1 - 0
FK Strogino Moscow
10:00
Ural 2
-
Lada Togliatti
11:00
Zenit 2
-
Baltika 2
11:00
Khimki 2
-
Znamya Noginsk
11:00
Vidnoe
-
Kvant
12:00
Znamya Truda
-
Olimp-Dolgoprudny 2
12:00
Ryazan
-
F. Voronezh 2
12:00
Chelyabinsk
-
Ulyanovsk
12:00
Orenburg 2
-
Zvezda Perm
13:00
Alania 2
-
Legion Dynamo
13:00
Nosta
-
Tyumen
13:30
FK Anzi Makhackala
-
Spartak Nalchik
14:00
Dynamo Makhachkala
-
Chernomorets Novorossijsk
14:00
Forte Taganrog
-
Yessentuki
14:00
Kholding
-
Biolog
14:00
Kairat Moscow
-
Tver
14:00
Murom
-
Lokomotiv-Kazanka
14:00
Volna Nizhegorodskaya
-
Vladimir
14:00
Penza
-
Kaluga
14:00
Saratov
-
Salyut-Belgorod
14:00
Saturn Ramenskoye
-
FK Saransk
15:00
D. Bryansk
-
Kursk
15:30
Maykop
-
Mashuk
17:00
Dynamo Petersburg
-
Leningradets
russiaRussia: Premier League
12:00
Ufa
-
Khimki
14:30
FK Krylya Sovetov Samara
-
FK Rostov
17:00
Akhmat Grozny
-
Krasnodar
saudiarabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League
16:30
Al-Hilal
-
Al-Ettifaq
16:45
Al-Hazem
-
Abha
18:30
Al-Nassr
-
Al-Ittihad FC
scotlandScotland: Championship
15:00
Dunfermline
-
Inverness
15:00
Hamilton
-
Ayr
15:00
Morton
-
Raith
15:00
Partick Thistle
-
Kilmarnock
15:00
Queen of South
-
Arbroath
scotlandScotland: League One
15:00
Airdrieonians
-
East Fife
15:00
Clyde
-
Queen s Park
15:00
Falkirk
-
Dumbarton
15:00
Montrose
-
Alloa
15:00
Peterhead
-
Cove Rangers
scotlandScotland: League Two
15:00
Albion Rovers
-
Kelty Hearts
15:00
Cowdenbeath
-
Forfar Athletic
15:00
Elgin City
-
Annan
15:00
Stranraer
-
Stenhousemuir
scotlandScotland: Premiership
15:00
Aberdeen
-
St Johnstone
15:00
Hibernian
-
St. Mirren
15:00
Ross County
-
Hearts
scotlandScotland: Scottish Cup
14:30
Penicuik
-
Tranent Juniors
15:00
Banks O Dee
-
Turriff Utd
15:00
Blackburn United
-
Rothes
15:00
Brechin
-
Vale Of Leithen
15:00
Broomhill
-
Glasgow University
15:00
Caledonian Braves
-
Stirling University
15:00
Clachnacuddin
-
Dunipace
15:00
Clydebank
-
Dalkeith Thistle
15:00
Coldstream
-
East Kilbride
15:00
Deveronvale
-
Haddington Athletic
15:00
Dunbar United
-
Camelon Juniors
15:00
Formartine Utd
-
Cumnock Juniors
15:00
Forres Mechanics
-
Bonnyrigg Rose
15:00
Golspie Sutherland
-
Civil Service Strollers
15:00
Huntly
-
Hill Of Beath
15:00
Inverurie Loco Works
-
Jeanfield Swifts
15:00
Irvine Meadow
-
Auchinleck Talbot
15:00
Keith
-
Darvel
15:00
Lossiemouth
-
Preston Athletic
15:00
Nairn County
-
Strathspey Thistle
15:00
Newtongrange Star
-
Dalbeattie Star
15:00
Spartans
-
Gala Fairydean
15:00
Tynecastle
-
Brora Rangers
15:00
Wick Academy
-
Bo ness United
15:00
Wigtown and Bladnoch
-
St Cuthbert Wand.
serbiaSerbia: Prva Liga
15:00
Backa
-
Rad Beograd
15:00
IMT Novi Beograd
-
Zeleznicar Pancevo
15:00
Mladost GAT
-
Buducnost Dobanovci
15:00
Zarkovo
-
Sremska Mitrovica
15:00
Zlatibor Cajetina
-
Loznica
18:00
Macva
-
FK Indjija
serbiaSerbia: Super Liga
15:00
Cukaricki
-
Sp. Subotica
15:00
Proleter
-
Mladost
17:30
FK Vozdovac
-
Radnicki 1923
singaporeSingapore: Premier League
10:30
Tampines
-
Young Lions
10:30
Tanjong Pagar
-
Hougang
slovakiaSlovakia: 2. Liga
14:00
Slovan Bratislava B
-
Bardejov
14:30
Banska Bystrica
-
Trebisov
14:30
FK Humenne
-
Zilina B
14:30
Namestovo
-
Samorin
14:30
Puchov
-
Kosice
Postp.
Skalica
-
Petrzalka
slovakiaSlovakia: Fortuna Liga
17:00
L. Mikulas
-
Pohronie
17:00
Michalovce
-
Z. Moravce-Vrable
17:00
Ruzomberok
-
Dun. Streda
17:00
Trencin
-
Senica
sloveniaSlovenia: 2. Snl
13:45
Primorje
-
Rudar
15:00
Beltinci
-
Ilirija
15:00
Dob
-
Bilje
15:00
Jadran Dekani
-
Fuzinar
15:00
Nafta
-
Brezice
sloveniaSlovenia: 3. Snl - East
15:00
Dravinja
-
Dobrovce
15:00
Dravograd
-
Sampion Celje
15:00
NK Smartno
-
NK Bistrica
15:00
Zavrc
-
Videm
17:00
Korotan
-
Cirkulane
sloveniaSlovenia: Prva Liga
16:00
Domzale
-
Radomlje
19:15
O. Ljubljana
-
Celje
southafricaSouth Africa: Gladafrica Championship
14:00
Hungry Lions
-
Jomo Cosmos
14:00
JDR Stars
-
Cape Town All Stars
14:00
Tshakhuma
-
Platinum City
14:00
TS Sporting
-
Pretoria U.
southafricaSouth Africa: Premier League
14:00
Chippa Utd.
-
Orlando Pirates
16:00
Baroka
-
Sekhukhune
16:00
Cape Town City
-
Stellenbosch
16:00
Kaizer Chiefs
-
Royal AM
south_koreaSouth Korea: K League 1
FT
Jeonbuk
1 - 0
Suwon Bluewings
08:30
Gwangju FC
-
Jeju Utd
11:00
Daegu
-
Ulsan Hyundai
south_koreaSouth Korea: K League 2
FT
Jeonnam
1 - 2
Bucheon FC 1995
live22´
Gyeongnam
1 - 1
Gimcheon Sangmu
10:30
Busan
-
Anyang
spainSpain: Laliga
13:00
Rayo Vallecano
-
Getafe
15:15
Atl. Madrid
-
Ath Bilbao
17:30
Elche
-
Levante
20:00
Alaves
-
Osasuna
spainSpain: Laliga2
15:00
UD Ibiza
-
R. Oviedo
17:15
Leganes
-
Amorebieta
17:15
Zaragoza
-
R. Sociedad B
19:30
Girona
-
Valladolid
20:00
Cartagena
-
Lugo
spainSpain: Primera Rfef - Group 1
16:00
Tudelano
-
Zamora
16:00
Valladolid Promesas
-
San Sebastian Reyes
16:00
Andorra
-
Baleares
18:00
Dep. La Coruna
-
CD Badajoz
18:00
Betis B
-
San Fernando
18:00
Linares
-
UCAM Murcia
20:00
Rayo Majadahonda
-
SD Logrones
20:00
Villarreal B
-
Albacete
spainSpain: Segunda Rfef - Group 2
15:30
Logrones Promesas
-
Tropezon
16:00
Mutilvera
-
Izarra
16:30
Racing Santander B
-
Arenas Club
17:00
Langreo
-
Marino de Luanco
17:00
Union Club Ceares
-
Arenteiro
17:00
Cadiz CF B
-
Cacereno
19:00
Hercules
-
Mar Menor
19:00
Melilla
-
Granada CF B
spainSpain: Tercera Rfef - Group 12
11:00
Arucas
-
Tenerife B
11:00
Union Viera
-
Yaiza
14:45
Ezcabarte
-
Valle Egues
15:00
Praviano
-
Basico Urraca
15:30
Beti Kozkor
-
Cortes
16:00
Beasain
-
Pasaia
16:00
Lagun Onak
-
Barakaldo
16:00
Murense
-
Son Veri
16:00
Platges de Calvia
-
Mercadal
16:00
Villacanas
-
Conquense
16:30
UD Samano
-
Castro
16:30
Atzeneta
-
Recambios Colon
16:30
Burlades
-
Murchante
16:30
CD Gares
-
CD Corellano
16:30
Pamplona
-
Beti Onak
16:45
Villajoyosa
-
Hercules B
17:00
Valencia B
-
Olimpic Xativa
17:00
Atl. Astorga
-
Bembibre
17:00
Leonesa B
-
Ribert
17:00
Mirandes B
-
Palencia CF
17:00
Llosetense
-
Collerense
17:00
Poblense
-
Constancia
17:00
Sant Jordi
-
Campos
17:00
EG El Palmar CF
-
UD Caravaca
17:00
CD Cantolagua
-
Huarte
17:00
Subiza
-
Txantrea
17:30
Lenense
-
Caudal Deportivo
17:30
L Entregu
-
CD Colunga
17:30
Santa Marta Tormes
-
Atl. Tordesillas
17:30
Rotlet Molinar
-
Felanitx
17:30
Archena
-
UCAM Murcia B
18:00
Saguntino
-
Torrellano
18:00
Sevilla FC C
-
Cabecense
18:30
Beniganim
-
Orihuela
18:30
Complutense
-
Paracuellos Antamira
swedenSweden: Allsvenskan
14:00
Degerfors
-
Sirius
14:00
Malmo FF
-
Djurgarden
16:30
Hacken
-
Mjallby
swedenSweden: Division 1 - Norra
12:00
Brommapojkarna
-
Gefle
13:00
Haninge
-
Sylvia
15:00
Karlstad
-
Taby
swedenSweden: Division 1 - Södra
12:00
Lindome
-
Tvaakers
12:00
Qviding
-
Atvidabergs
13:00
Assyriska IK
-
Torns
14:00
Lunds
-
Ljungskile
14:00
Oskarshamns
-
IFK Malmo
15:00
Osterlen FF
-
Skovde AIK
15:00
Vanersborgs IF
-
Linkoping City
swedenSweden: Division 2 - Södra Götaland
13:00
Asarums
-
Kristianstads
13:00
Nosaby IF
-
Rappe GOIF
13:00
Olympic
-
Karlskrona
13:00
Rosengard
-
IFK Karlshamn
14:00
IFK Hassleholm
-
Balkan
14:00
Solvesborgs
-
Hassleholms IF
swedenSweden: Superettan
12:00
Norrby
-
Trelleborgs
14:00
AFC Eskilstuna
-
Vasalunds
14:00
Brage
-
GAIS
16:00
Sundsvall
-
Landskrona
switzerlandSwitzerland: Promotion League
15:00
Bavois
-
Bruhl
16:45
Bellinzona
-
Zurich II
switzerlandSwitzerland: Swiss Cup
14:00
Black Stars
-
Biel
16:00
Lausanne Ouchy
-
Sion
17:00
Buochs
-
Luzern
17:00
Etoile-Carouge
-
Winterthur
17:00
Paradiso
-
Aarau
18:00
Bosporus
-
Schaffhausen
19:15
Thun
-
Grasshoppers
syriaSyria: Premier League
14:00
Harjaleh
-
Jableh
tajikistanTajikistan: Vysshaya Liga
12:00
Khatlon
-
Kuktosh
12:00
Khujand
-
Dushanbe 83
14:00
Istiqlol Dushanbe
-
Ravshan
thailandThailand: Thai League 1
11:30
Port MTI FC
-
Khonkaen Utd.
12:00
Chiangrai Utd
-
Ratchaburi
12:00
Chonburi
-
Nong Bua Pitchaya
12:30
Buriram
-
Chiangmai Utd
thailandThailand: Thai League 2
11:00
Kasetsart
-
Lampang
12:00
Sukhothai
-
Lamphun Warrior
tunisiaTunisia: Super Cup
16:00
Esperance Tunis
-
Monastir
turkeyTurkey: 1. Lig
14:00
Eyupspor
-
Erzurum BB
17:00
Manisa FK
-
Bandirmaspor
turkeyTurkey: 2. Lig Red Group
13:00
H.Trabzon
-
Nigde Anadolu
14:00
Sariyer
-
Turgutluspor
turkeyTurkey: Super Lig
11:30
Sivasspor
-
Gaziantep
14:00
Kasimpasa
-
Trabzonspor
17:00
Adana Demirspor
-
Rizespor
17:00
Antalyaspor
-
Besiktas
usaUSA: Mls
FT
Inter Miami
0 - 4
New York Red Bulls
20:30
Atlanta Utd
-
DC United
usaUSA: Usl League One
FT
New England II
3 - 1
Richmond Kickers
ukraineUkraine: Persha Liga
11:15
Prykarpattya
-
Kryvbas
13:30
Volyn Lutsk
-
VPK-Agro
Postp.
Obolon
-
Kramatorsk
ukraineUkraine: Premier League
12:00
Inhulets
-
Kolos Kovalivka
15:00
Dnipro-1
-
Veres-Rivne
15:00
Mariupol
-
Shakhtar Donetsk
17:30
Dyn. Kyiv
-
Oleksandriya
united_arab_emiratesUnited Arab Emirates: Uae League
15:45
Al Wasl
-
Al Wahda
18:00
Shabab Al-Ahli Dubai
-
Al Sharjah
uruguayUruguay: Primera Division - Clausura
FT
Penarol
0 - 0
Fenix
17:15
Cerrito
-
Cerro Largo
19:30
Villa Espanola
-
Sud America
venezuelaVenezuela: Primera Division - First Stage
FT
Zamora
2 - 1
Trujillanos
21:00
La Guaira
-
Puerto Cabello
23:15
Gran Valencia
-
Aragua
venezuelaVenezuela: Segunda Division
20:00
Dynamo Puerto
-
Atletico La Cruz
20:00
Petare
-
Libertador
20:00
Yaracuy
-
Titanes
20:30
Urena
-
Llaneros
20:30
Bolivar
-
Minerven
20:30
Fundacion AIFI
-
Angostura
walesWales: Cymru Premier
14:30
Caernarfon
-
Cardiff Metropolitan
14:30
Connahs Q.
-
Bala
14:30
Druids
-
Penybont
14:30
Haverfordwest
-
Flint
17:15
TNS
-
Barry
walesWales: Cymru South
14:30
Carmarthen Town
-
Cambrian and Clydach
14:30
Risca
-
Swansea University
14:30
Trefelin
-
Cwmbran Celtic
14:30
Airbus
-
Colwyn Bay
14:30
Conwy Borough
-
Holyhead
14:30
Guilsfield
-
Penrhyncoch
14:30
Holywell
-
Bangor City
14:30
Llandudno
-
Llanidloes
14:30
Prestatyn
-
Buckley
14:30
Ruthin
-
Llanrhaeadr
worldWorld: Friendly International Women
15:00
Estonia U19 W
-
Faroe Islands U19 W