TIME |
HOME |
|
AWAY |
Info |
Albania 1st Division |
13:00 |
|
- |
|
|
Argentina Copa de la Liga Profesional |
3´ |
|
0 - 0 |
|
|
23:00 |
|
- |
|
|
Australia South Australia NPL |
09:00 |
|
- |
|
|
09:00 |
|
- |
|
|
Australia Western Australia NPL |
11:00 |
|
- |
|
|
Bolivia Primera División |
19:00 |
|
- |
|
|
Brazil Amapaense |
23:00 |
|
- |
|
|
Brazil Copa do Nordeste |
5´ |
|
0 - 0 |
|
|
5´ |
|
0 - 0 |
|
|
5´ |
|
0 - 0 |
|
|
4´ |
|
0 - 0 |
|
|
5´ |
|
0 - 0 |
|
|
5´ |
|
0 - 0 |
|
|
5´ |
|
0 - 0 |
|
|
5´ |
|
0 - 0 |
|
|
Brazil Potiguar |
18:00 |
|
- |
|
|
Brazil Paraense |
23:00 |
|
- |
|
|
Brazil Mineiro - 1 |
23:30 |
|
- |
|
|
Brazil Goiano U20 |
18:30 |
|
- |
|
|
Cameroon Elite One |
TDB |
|
- |
|
|
TDB |
|
- |
|
|
TDB |
|
- |
|
|
TDB |
|
- |
|
|
TDB |
|
- |
|
|
TDB |
|
- |
|
|
TDB |
|
- |
|
|
Chile Primera División |
21:00 |
|
- |
|
|
23:30 |
|
- |
|
|
Chile Segunda División |
22:00 |
|
- |
|
|
Colombia Primera A |
01:20 |
|
- |
|
|
Congo-DR Ligue 1 |
PST |
|
- |
|
|
Costa-Rica Primera División |
01:00 |
|
- |
|
|
02:00 |
|
- |
|
|
Croatia First NL |
14:30 |
|
- |
|
|
14:30 |
|
- |
|
|
Denmark 2nd Division - Group 1 |
12:00 |
|
- |
|
|
12:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
14:00 |
|
- |
|
|
14:00 |
|
- |
|
|
Denmark 3. Division |
12:00 |
|
- |
|
|
12:00 |
|
- |
|
|
12:00 |
|
- |
|
|
12:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
Ecuador Liga Pro Serie B |
36´ |
|
0 - 0 |
|
|
21:30 |
|
- |
|
|
El-Salvador Primera Division |
1´ |
|
0 - 0 |
|
|
England Non League Premier - Southern South |
20:00 |
|
- |
|
|
England Non League Div One - Southern Central |
19:45 |
|
- |
|
|
Finland Suomen Cup |
17:45 |
|
- |
|
|
18:00 |
|
- |
|
|
18:10 |
|
- |
|
|
18:10 |
|
- |
|
|
18:30 |
|
- |
|
|
Germany Regionalliga - Bayern |
18:00 |
|
- |
|
|
Germany Regionalliga - Nord |
18:30 |
|
- |
|
|
18:30 |
|
- |
|
|
Germany Regionalliga - Nordost |
18:00 |
|
- |
|
|
18:00 |
|
- |
|
|
Germany Regionalliga - SudWest |
18:00 |
|
- |
|
|
18:00 |
|
- |
|
|
18:00 |
|
- |
|
|
Germany Regionalliga - West |
18:30 |
|
- |
|
|
Germany Oberliga - Bayern Nord |
18:00 |
|
- |
|
|
Germany Oberliga - Bayern Süd |
18:00 |
|
- |
|
|
18:30 |
|
- |
|
|
Guatemala Liga Nacional |
02:00 |
|
- |
|
|
17:00 |
|
- |
|
|
20:00 |
|
- |
|
|
21:00 |
|
- |
|
|
21:45 |
|
- |
|
|
India I-League |
10:00 |
|
- |
|
|
14:30 |
|
- |
|
|
Indonesia Liga 1 |
13:30 |
|
- |
|
|
13:30 |
|
- |
|
|
Iraq Iraqi League |
18:30 |
|
- |
|
|
Italy Serie C - Girone A |
19:45 |
|
- |
|
|
Italy Serie C - Girone B |
19:30 |
|
- |
|
|
19:45 |
|
- |
|
|
19:45 |
|
- |
|
|
19:45 |
|
- |
|
|
Italy Serie C - Girone C |
19:45 |
|
- |
|
|
Jordan League |
19:30 |
|
- |
|
|
Kyrgyzstan Premier League |
12:30 |
|
- |
|
|
Mexico Liga de Expansión MX |
01:05 |
|
- |
|
|
03:05 |
|
- |
|
|
Morocco Cup |
22:00 |
|
- |
|
|
22:00 |
|
- |
|
|
New-Zealand National League - Northern |
06:30 |
|
- |
|
|
New-Zealand National League - Southern |
06:15 |
|
- |
|
|
06:30 |
|
- |
|
|
23:30 |
|
- |
|
|
Paraguay Division Profesional - Apertura |
6´ |
|
0 - 0 |
|
|
Peru Primera División |
20:00 |
|
- |
|
|
Poland II Liga - East |
16:00 |
|
- |
|
|
18:00 |
|
- |
|
|
18:30 |
|
- |
|
|
Poland III Liga - Group 2 |
15:00 |
|
- |
|
|
Poland III Liga - Group 3 |
14:30 |
|
- |
|
|
Romania Liga II |
17:00 |
|
- |
|
|
Saudi-Arabia Division 1 |
18:45 |
|
- |
|
|
19:00 |
|
- |
|
|
19:00 |
|
- |
|
|
Senegal Ligue 1 |
16:30 |
|
- |
|
|
16:30 |
|
- |
|
|
16:30 |
|
- |
|
|
16:30 |
|
- |
|
|
16:30 |
|
- |
|
|
16:30 |
|
- |
|
|
Slovakia 2. liga |
14:00 |
|
- |
|
|
Slovakia 3. liga - West |
14:00 |
|
- |
|
|
Slovakia 3. liga - East |
14:00 |
|
- |
|
|
Sweden Division 2 - Norra Götaland |
18:15 |
|
- |
|
|
Sweden Division 2 - Norrland |
15:00 |
|
- |
|
|
16:00 |
|
- |
|
|
18:00 |
|
- |
|
|
Sweden Division 2 - Södra Svealand |
18:30 |
|
- |
|
|
Sweden Division 2 - Västra Götaland |
18:00 |
|
- |
|
|
18:00 |
|
- |
|
|
Switzerland 1. Liga Promotion |
17:00 |
|
- |
|
|
Switzerland 1. Liga Classic - Group 1 |
18:30 |
|
- |
|
|
19:00 |
|
- |
|
|
19:15 |
|
- |
|
|
19:15 |
|
- |
|
|
19:30 |
|
- |
|
|
19:30 |
|
- |
|
|
Switzerland 1. Liga Classic - Group 2 |
19:00 |
|
- |
|
|
19:00 |
|
- |
|
|
19:15 |
|
- |
|
|
19:15 |
|
- |
|
|
Switzerland 1. Liga Classic - Group 3 |
19:00 |
|
- |
|
|
19:00 |
|
- |
|
|
19:00 |
|
- |
|
|
19:15 |
|
- |
|
|
Trinidad-And-Tobago Pro League |
00:10 |
|
- |
|
|
USA USL League One |
23:30 |
|
- |
|
|
USA MLS Next Pro |
01:00 |
|
- |
|
|
22:00 |
|
- |
|
|
23:00 |
|
- |
|
|
23:30 |
|
- |
|
|
Uganda Premier League |
13:00 |
|
- |
|
|
16:00 |
|
- |
|
|
United-Arab-Emirates Pro League |
18:00 |
|
- |
|
|
18:00 |
|
- |
|
|
Uruguay Copa Uruguay |
23:30 |
|
- |
|
|
Uzbekistan Super League |
14:00 |
|
- |
|
|
Uzbekistan Pro League A |
11:00 |
|
- |
|
|
Venezuela Primera División |
23:00 |
|
- |
|
|
World UEFA Champions League Women |
17:45 |
|
- |
|
|
20:00 |
|
- |
|
|
World Friendlies Clubs |
10:30 |
|
- |
|
|
11:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
14:00 |
|
- |
|
|
14:15 |
|
- |
|
|
Zimbabwe Premier Soccer League |
13:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|
13:00 |
|
- |
|
|